Ant Kalitos kalno jau veikia rogučių trasa.

Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Gėda:„skaityti tokius pasiteisinimus, kad kvėpavimo aparatams nėra lėšų. Tai ko iš viso važiuoti į gaisrą, jeigu ugniagesiai neaprūpinti reikiama įranga? Reikia spausti rajono valdžią, tarybos narius, kad biudžete tokiems svarbiems dalykams atsirastų pinigų. Budriuose tai ugniagesiai galėjo privažiuoti prie ežero vandens. O kaip būtų kitose kaimo vietovėse? Priešgaisrinių tvenkinių nuo kolūkmečio nebelikę, visokių balų ir tvenkinių prikasiota, bet jie aptverti tvoromis, be privažiavimų, kai kur net nėra vandens. Kodėl apie tai niekas negalvokja?"

Skaityti komentarus (6)

Vasario 23-iąją, antradienį, vyko pirmasis Panevėžio apygardos teismo posėdis, kuriame nagrinėjama 21-erių metų anykštėnės byla. Moteris kaltinama savo kūdikio nužudymu.

Priminsime, jog įvykis fiksuotas praėjusių metų birželio mėnesį. Greitosios pagalbos medikai ir policija į vieną Anykščių rajone esančią sodų bendriją buvo iškviesti Bendruoju pagalbos telefonu, kai paskambinęs jaunuolis pranešė, kad sodo namelyje įrengtoje lauko tipo išvietėje pastebėjo įmestą negyvą kūdikį.
Atskubėjusiems medikams iškart kilo įtarimų, kad namelyje rasta jauna mergina yra ką tik gimdžiusi. Ji dėl sveikatos sutrikimų išvežta į ligoninę. Negyvas naujagimis buvo perduotas teismo medicinos ekspertams. Jie nustatė, kad išnešiotas ir sveikas naujagimis mirė uždusęs dėl išorinės kliūties orui įkvėpti.
Baudžiamasis kodeksas už nužudymą numato laisvės atėmimo bausmę nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos.
Antradienio posėdis buvo uždaras. Teismas apklausė liudininkus bei pačią teisiamąją. Moteris nėra areštuota. Ji teisme kaltinimus neigia.
Liudininkais į teismą kviesti kūdikį radę specialiųjų tarnybų darbuotojai bei Anykščių komunalinio ūkio darbuotojai. Pastarieji į sodų bendriją birželio mėnesį buvo iškviesti tam, jog iš tualeto duobės išimtų kūdikio kūnelį.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • VARNAS

  Nuoroda

  Tegu prakurorai pasidomi kur palaidotas zurnalisto lingaicio kudikis.Ar tik ne konteinerija?

  Prieš mėnesį
 • ...///

  Nuoroda

  kam taip daryti juk tiek šeimų norinciū sulaukti vaikučių,yra langeliai,nešk ir palik

  Prieš mėnesį
 • Gaila

  Nuoroda

  Labai gaila merginos , jos jaunystes.
  Neskubekime kaltinti.

  Prieš mėnesį
 • ***

  Nuoroda

  Lygis žemas, balkone, šaldytuve, tualete naujagimiai. Jei kūdikėlis augtų su tokia motina, ar nebūtų mušamas, badu marinamas? Kėdainių Mantuką atsimenam...

  Prieš mėnesį
 • Žiauru

  Nuoroda

  Sveiku protu nesuvokiama....

  Prieš mėnesį