Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)
Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis sako, jog iš į Anykščius atkeliaujančių vakcinų nuo Covid-19 daugiau nei pusė yra prasčiau vertinamų „AstraZeneca“ vakcinų.

Šią savaitę Anykščius turėtų pasiekti 600 vakcinos nuo Covid-19 dozių. Vakcinos bus skirtos vyresniems nei 80 metų anykštėnams. Daugiau nei pusė į Anykščius atkeliausiančios vakcinos yra pigesnioji „AstraZeneca“.

 

Anykščiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, „AstraZeneca“ sulaukia mažesnio pasitikėjimo nei „Pfizer“ vakcina. Pasak Anykščių rajono vicemero, Ekstremaliųjų situacijų valdymo komisijos operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio, tie, kurie atsisako „AstraZeneca“ vakcinos, „keliauja į rezervinį sąrašą“. Pedagogai, kurie nepageidavo skiepytis „AstraZeneca“, vėliau sulaukė „Pfizer“ vakcinos. Tiesa, dalis vaikų darželių darbuotojų bei pradinių klasių mokytojų apskritai atsisakė skiepų. „Labai nedidelis skaičius atsisakė. Priežastis buvo ne vakcinos gamintojas... Kai kas sako: „Aš skiepysiuos, bet ne dabar, o pavasarį“, - kalbėjo vicemeras.
D.Žiogelis aiškino, jog „AstraZeneca“ vakcina kainuoja vos 2 eurus, o kitų gamintojų vakcinos 12-15 eurų. Antrasis „AstraZeneca“ skiepas leidžiamas praėjus dviem mėnesiams po pirmojo skiepo, o „Pfizer“ - po dviejų savaičių.
Vicemeras kalbėjo, kad Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovai prašo rajono valdžios, jog skiepijimui būtų skirtos atskiros patalpos Anykščių mieste, nes poliklinikoje prasideda grūstis. „Kol kas nežinau, kaip reikės paskiepyti sunkius ligonius. Anykščių rajone yra apie 300 namuose, ant patalo, gulinčių žmonių“, - kalbėjo D.Žiogelis.
Lietuvos statistikos departamento puslapyje internete nurodoma, kad Anykščiai yra vienas iš kelių rajonų, kuriuose pastarosiomis dienomis stipriai padaugėjo susirgimų Covid-19. Per septynias pastarąsias paras, minusavus naujus atvejus per septynias ankstesnes paras, fiksuotas net 211 proc. sergamumo augimas. Tačiau, pasak D.Žiogelio, dėl šios grėsmės „kaltos tos ankstesnės septynios“ paros, kai rajone beveik nebuvo registruota naujų susirgimų. Savaitgalį - nuo penktadienio iki sekmadienio - Anykščių rajone registruoti 8 nauji susirgimų atvejai. Rajone Covid -19 iš viso serga 76 žmonės.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Idomu

  Nuoroda

  O žiogelis ir jo šeima ,tėvai rizikos grupėj ,ar pasiskiepijo ?

  Prieš mėnesį
 • aha

  Nuoroda

  sita vakcina savo Bandymu cikla baigs tik 2023 metais-tad visi ja skiepyti taps Bandomais triusiais-pasidomekit rimtesniu info-nei to propagandisto is nuotraukos skiedalais-tegul pats pasiskiepija......

  Prieš mėnesį
 • šitas

  Nuoroda

  gal jau pasiskiepijo, kad toks melynas

  Prieš mėnesį
 • Gadeikis

  Nuoroda

  Pradziai valstybės atsikrato pencinyku,kas da neaišku kad mažina populiacija

  Prieš mėnesį
 • Kad

  Nuoroda

  skiepitis gali tik visiškas kvailys.

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  Nuoroda

  O jūs žinot kokia vakcina paskiepyti Adamkai ir Landsbergis ? Tai jei nežinot tai nerašinėkit nesąmoniu.

  Prieš mėnesį
 • Ką mano

  Nuoroda

  štabas?

  Prieš mėnesį
 • Lia lia lia

  Nuoroda

  Kas nenori, tas tegu nesiskiepija. Durnių ir savanaudžių apie 2-3 % mažiau liktų prasirgus šiuo virusu šioj žemelėje.

  Prieš mėnesį
 • Ss atsakymas į atsakyma

  Nuoroda

  Jau BEVEIK pašalina šansą numirti.

  Prieš mėnesį
 • Niekaip nesugebančiąjam suprasti

  atsakymas į: Ss atsakymas į atsakyma Nuoroda

  Jei nori didesnių garantijų likti gyvas ir prasirgti lengva forma, kai apsikrėsi covid virusu, tai kuo greičiau eik skiepytis bet kokia prieinama vakcina nuo šio viruso. Mirštama ne nuo pačios vakcinos, o nuo viruso, jei užsikreti, padarinių.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau