Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)

Kovo 1-ąją, pirmadienį, Šventosios upės vanduo Anykščiuose buvo pakilęs 50 centimetrų. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Anykščių posto stebėtojo Petro Buterlevičiaus prognozėmis, vandens lygis upėje pakils dar bent pusmetriu, tačiau didelio potvynio šiemet nesulauksime.

 

Aukščiau Anykščių užtvankos upės ledai dar nėra išėję, o pagrindinė potvynių priežastis ir būna ledų sangrūda. „Vietomis upė gal ir išlips iš krantų, bet sniegas jau baigia tirpti, šuliniai vandens pasipildė. Didelio potvynio turbūt nebus“, - kalbėjo P.Buterlevičius. Jis prognozavo, kad ledonešis Šventojoje bus šiomis dienomis ir tikėtina, kad iki savaitės pabaigos ledai bus išėję.

„Vienais metais mačiau, kaip ledai „pagavo“ gulbes. Nuo pėsčiųjų tilto matavau upės debitą, ledai atėjo tokiu greičiu, jog gulbės nespėjo pakilti - taip jas ir sumaigė“, - sakė P.Buterlevičius.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • mažu

  Nuoroda

  ampybijų inmest upen, kad su ladais pakeliui link Kavarsko kur nors paskandintų, mažiau bėdų su jų ataičiai būt.

  Prieš mėnesį
 • Durnuoji

  atsakymas į: mažu Nuoroda

  galei tu

  Prieš mėnesį