Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)
Pernai populiariausių medikų rinkimuose nugalėjo kurkliečių komanda - gydytoja D.Kazlauskienė ir kartu su ja dirbanti slaugytoja Rūta Paciūnienė.

Balandžio 27-ąją bus minima profesinė medicinos darbuotojų diena. „Anykštos“ redakcija kartu su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centru pradeda tradicinius populiariausių Anykščių medikų rinkimus.

Jūsų išrinktus populiariausius Anykščių medikus - gydytojus ir slaugytojas - paskelbsime balandžio 27 dienos „Anykštoje“

 

Padėti savo mėgstamiems gydytojams ir slaugytojoms rinkti balsus galite keliais būdais – „Anykštos“ laikraštyje spausdindami mokamas padėkas (vienos padėkos kaina 10 eurų), rašydami redakcijai laiškus apie tai, kaip Jumis medikai pasirūpino, bei balsuodami internete anyksta.lt.
75 proc. balsų sudarys padėkos ir laiškai „Anykštoje“, 25 proc. – balsavimas internete.
Balsavimą internete skelbsime balandžio mėnesį, o padėkų medikams ir laiškų apie jų gerus darbus laukiame jau dabar.  Nepraleiskite progos padėkoti tiems žmonėms, kurie nuoširdžiai rūpinasi Jūsų sveikata.
Padėkas galima užsakyti atsiuntus tekstą elektroniniu paštu reklama@anyksta.lt ir su Jumis susisieks ,,Anykštos” redakcijos reklamos skyriaus darbuotoja arba atvykus į redakciją (Vilniaus g. 29, Anykščiai). Telefonai pasiteirauti: 8-381-59458; 8-686-33036.
Daugelį metų „Anykšta“ savo iniciatyva skaitytojus taip pat kvietė rinkti populiariausią rajono mediką. Rinkimai buvę labai populiarūs, kasmet į redakciją padėkoti medikams užsukdavo dešimtys pacientų.
Dėl populiariausio mediko dažniausiai „kovojo“ du Anykščių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) gydytojai – Troškūnų ambulatorijos gydytojas Rimondas Bukelis bei Kurklių ambulatorijos gydytoja Dalia Kazlauskienė, šiuo metu taip pat dirbanti ir Anykščių PSPC.
Mediko dienos, kuri minima balandžio 27-ąją, proga išrinktam populiariausiam gydytojui „Anykštos“ redakcija pacientų vardu įteikdavo gėlių, sertifikatą bei atminimo dovaną.  
Taip bus ir šiemet. Tikimės, jog karantinas nesutrukdys tęsti gražias tradicijas.

Pernai populiariausių medikų rinkimuose nugalėjo kurkliečių komanda - gydytoja D.Kazlauskienė ir kartu su ja dirbanti slaugytoja Rūta Paciūnienė.

-ANYKŠTA

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pacientė

  Nuoroda

  Nuoširdi padėka gydytojui Jurkėnui. Nuostabus daktaras.

  Prieš 3 savaičių
 • Vaida

  Nuoroda

  Tai cia paskelbkit anketa, surasykit visus gydytojus, ir zmones tegul balsuoja, o cia dar eik i redakcija, mokek pinigus, antai apie karantina, tai galima ir taip balsuoti, o apie daktarus, tai ne

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Paskelbtuose rinkimuose trūks viešumo dėl savivaldybės įstaigų PSPC ir ligoninės vadovų pozicijos. Neaišku kaip jie yra suderinę su rajono taryba gydytojų vardo prekybos kainas, kurios skelbiamos čia- po 10 eurų už vardo paminėjimą. Taip pat kur bus panaudotos gautos lėšos, pasinaudojant medicinos darbuotojų vardais komercijai, rinkimų metu?
  Reikia daugiau skaidrumo ir konkretumo dėl šios akcijos.

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  Nuoroda

  Gydytojai gydo o ne rinkimuose geriausio ar gražiausio dalyvauja . Jie gydytojai ir gydo ligonius bet kokiomis sąlygomis o ne sėdi užsidare ir konsultacija tik telefonu nes nenori kontaktinės konsultacijos . Ne tas laikas rinkimams žmonės įpyke .

  Prieš mėnesį
 • Manau

  Nuoroda

  pandemija labai paketė gydytojų požiūrį į pacientą . Gydytojai bijo pacientų tik Anykščiuose tikia baisi betvarkė. Konsultavausi kito miesto poliklinikoje dirba poliklinika normaliu darbo rėžimu o čia ko bijo savęs ar mūsų - sergančiųjų.

  Prieš mėnesį
 • Irena

  Nuoroda

  Pati geriausia Dalia Kazlauskienė, jautri, atsakinga, sveikatos Jums ir kantrybės.

  Prieš mėnesį
 • Birute

  Nuoroda

  Nezinsu,is kur ta geriausia gydytoja ,jei atvaziuoja dvi valandas pabuna du zmones priima ir vel lekia i Anykscius.O recepto ne gali normaliai israsyti tai paraso truksta tai neta vaista paraso.Reikia pasirinkti ar Kurkliai,ar Anyksciai ,ar uzleisti vieta kas nori dirbti.

  Prieš mėnesį
 • Jooo

  Nuoroda

  Nelabai logiškas tas konkursas

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvoje nėra gydytojų. Jeigu būtų, tai nebūtų tylėję, kai nebuvo normalaus gydymo, jeigu būtų, tai netylėtų, pasisakytų prieš tai ką valdžia, prisidengdama virusu, išdarinėja. Lietuvoje yra tik gydymo verslas, o ne gydymas.

  Prieš mėnesį
 • Visi jie vienodi. Tik jau nereikia sakyti kad be įvairiausių atlygiu gausi to ką, reikia. Yra, kad niekas nepagelbeja. Ir tokie rinkimai blefas.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau