Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Jonai, o tu kodėl be kaukės vaikštai? Nebijai užsikrėsti koronavirusu?
- Petrai, man jau 75 metai, pas mane hipertonija, prostatitas, diabetas, prieširdžių virpėjimas, pleuritas, akmenys instuose, tachikardija ir alergija katėms ir seksui. Ten tokia konkurencija norinčių mane pribaigti ligų, kad jei į organizmą dar papuls koronavirusas, tai jam teks stoti į eilę...

Komentaras

Jadze iš Svedasu:„Mysliju kad karantinas del važinejimo atlaisvintas par anksti. Užsikrėtusių ir sergančių kasdien tūkstančiai, a valdžia be reikala nusramina, gal mislija kad jau virusa par mum nebelyka. Dabar visi kaip padūky važiuoja Palangon, prie jūras. Anykščiai nelabai kū domina. Gal kai kas ir čia atvažes, kake bednesni žmones katre neišgali prie jūras nuvažiuot. Gal ir Svedasys užvažes kake turistai, par mum irgi gražu."

Skaityti komentarus (1)

Šiandien Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Jonas Cicėnas nuotoliniu būdu pateikė policijos komisariato 2020 metų veiklos ataskaitą.

 

2020 metais Anykščių rajono policijos komisariatas registravo 5113 įvykius, arba beveik tūkstančiu daugiau nei 2019-aisiais (4222). Administracinių nusižengimų skaičius 2020 metais išaugo nuo 2106 (2019 metais) iki 2571.

„Populiariausia“ nusikalstama veika ne pirmus metus išlieka smurtas artimoje aplinkoje. 2020 metais Anykščių rajone registruoti 133 smurto artimoje aplinkoje atvejai.

Anykščių rajono policijos komisariatas, pasirodo, turi ir vieną labai aktyvų „bendradarbį“, kuris 2020 metais policijai pateikė 110 pranešimų. Pranešimai turėjo aktyvų grįžtamąjį ryšį - anykštėnui pareigūnai per metus surašė 57 protokolus dėl melagingų pranešimų.

Plačiau – „Anykštoje“.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • olia

  Nuoroda

  Antanas jau palicnykas?

  Prieš mėnesį
 • Beveik 50%

  Nuoroda

  110 pranešimų, 57 protokolai. Tai 53 pranešimai vertingi ?

  Prieš mėnesį
 • Orakulas

  Nuoroda

  Gal tas aktyvus policijos "bendradarbis"- stukačius bus Donaldas? Jis porą metų atgal net 850 vairuotojų įskundė policijai už tai, kad sankryžoje nesustoję peržengė liniją.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Tai kaip čia suprast? Gal policija pyksta, kad žmones kreipias, kad teleponu skumbina, kad kaip svarbiausiu dalyku pabrežia kad aktyviausias pranešėjas 110 kartu skambina. Je gal žmopgui tiek kartu buva bloga, gal mate anas kakius nuskaltimus. Rejkia telepona skambučius apmakestint bent dešim rozu, tai prjeis ir noras visakiem pijokam ar chuganam trukdyt pareigūnus, visakius niekus teleponu taukšti.

  Prieš mėnesį
 • Ona

  Nuoroda

  cia tas aktyvus pranesejas ar tik nebus buves seimo narys , labai jau panasus .

  Prieš mėnesį
 • iš 110 pareiškimų jau galima atlikti statistiką.
  rūpėtų išsiaiškinti kaip veikia mėnulio fazės

  Prieš mėnesį
 • tai

  Nuoroda

  blogai,kad kreipiasi, ar gerai,kad kreipiasi žmonės?

  Prieš mėnesį
 • Valio

  atsakymas į: tai Nuoroda

  blogai, kai žmonėms su galva negerai...

  Prieš mėnesį