Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

"Gal užduotumėt klausimą ar kokį straipsnį parašytumėt apie Anykščių Gegužės gatvės šaligatvius? Neįmanoma nei su vežimėliu važiuoti, nei su dviračiu ar vaikišku dviračiu nei paspirtuku. Situacija tragiška.Važiuoti tik keliu?", - klausia "Anykštai" žinutę parašiusi skaitytoja Indrė.


Šį klausimą perdavėme Anykščių rajono savivaldybei ir gavome tokį atsakymą:
"Gegužės gatvės projektavimo darbus planuojame pradėti šiais metais, tačiau dėl lėšų trūkumo šiais metais projektavimas gali būti nebaigtas. Gatvės su šaligatviais įrengimo darbai bus pradėti tik po to, kai bus padarytas projektas ir gautas finansavimas darbų atlikimui."

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  70procentu ..dirba pasmus ne legalei jau gėda miesto centre ..mokeščiu nemokat o verket kad ne remantuoja i save pažiurėkite. Tada rašinėkite

  Prieš mėnesį
 • Hope

  Nuoroda

  I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do Check it out what i do… …… HTTPS://BIT.LY/39JRDQT

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Daugybė gatvių yra kur nėra šaligatvių. Džiugina tik tai, kad savivaldybės vadovai nepasiduoda garsiau rėkiantiems ir įtakingiems, laikosi eiliškumo. Ateis laikas bus ir šaligatvis.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  reikia vadinti rėkimu,kai šaligatvių nėra Gedimino,Kvarco,Janonio gatvėse,nuo pat 1956m.Pirmasis mikrorajonas Anykščių mieste iškilęs iš privačių lėšų.
  P.S.Gal necenzuruos šios inf. jau tai buvo padaryta.

  Prieš mėnesį
 • Pastaba 1

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Labai blogai valdė komunistai ir jų partijos veiklos tęsėjai, kad nesirūpino gyvenamųjų rajonų infrastruktūra. ES skiriamos paramos miestelių ir rajono centrų infrastruktūrai gerinti lėšos nevisada buvo tinkamai paskirstomos, o dažniau panaudojamos pagal buvusių kolūkių pirmininkų ir kitų partinių veikėjų, įtakojančių lėšų pasisavinimą užmanymus.

  Prieš mėnesį
 • Vinca

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  visi dabar pasdare dideli ponai nebepaaina pro salygatvius tai kreivi tai siauri tai slydus tai slapja , agi pirkit guminius cebatus visur tiks ir miesti ir miski , a int gala nera ka ti be raikala vaikscet raskit darba name ,va as rudeni prisrinkau dykai abaliu a dabar su torku tarkuoju ir darau namini vineli , jau nemaza backela rugsta ,a kiek jau isgerta as ir pats nebeatamenu.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone reikia pritart drg. Kazio komentare išsakytam pasiūlymui. Gal šią gyventojų problemą gali oficialiai perduoti Seimo nariui ar jo padėjėjui seniūnaitis, kurio seniūnaitijoje yra Gegužės gatvė.
  Galime ir kiti anykštėnai palaikyti iniciatyvą ir pakviesti valdžios vyrus ir moteris į Gegužės 1-osios šventinį pasivaikščiojimą po įžymias miesto istorines vietas tais " tinkamais" saugiai eiti šaligatviais, kurie nuvestų ir į Siauruko muziejų.
  Mano galva šešėlinės vyriausybės socialinių ir darbo reikalų ministras, mūsų Seimo narys nepasididžiotų ir sudalyvautų tokioje eisenoje kartu su rajono vadovais ir vietos politikais.

  Prieš mėnesį
 • Kazys

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  si gatve p. A . Taleisio seniunaitijos ir seniunaicio balanse skaitosi , jis ja kasdien vaziuoja , bet pescio neteko matyt einancio , gal vaziuodamas ir nesidairo i saligatvius , o tik demesi atkreipia jeigu grazi moteris eina saligatviu ir tik savo akiu lygyje .

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: Kazys Nuoroda

  Tai puiku, kad yra gyvas seniūnaitis ir dar gali į geras vietas dėmesį atkreipti.
  Sexsi sveikatos jam ir jums nepamiršt malomumų:)

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  nera lesu ,o meerui ir kai kam daugiau atlyginimu kelimui is kazkur yra

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau