Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Šiemet švęsime jau antrąsias iš eilės Velykas karantine. Kaip pandemija pakeitė šios šventės tradicijas Jūsų rate? Ar tikite, kad jei Velykas atšvęsime uždaryti, ateinančias Kalėdas jau galėsime pasitikti laisvai?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  velykos kalėjimo sąlygomis, tai ar dar galima švesti?

  Prieš 5 dienas
 • Piatra

  Nuoroda

  As tai isgersu arielkos i aisiu kaimynui Jonkeliui duntys unpylt, bo senai raikalus pribrenda, Su svyntem

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda

  Nėra jokios pandemijos, kažin ar yra epidemija, nes pagal medicinos terminų žodyną, epidemija yra, kai serga 5 proc. teritorijos gyventojų. Koronoviruso afera nesibaigs, kol bus naivių, nemąstančių žmonių, tikinčių gerąja valdžia, saugančia jų sveikatą ir gyvybę. Todėl tos kalbos, kad “jei Velykas atšvęsime uždaryti, ateinančias Kalėdas jau galėsime pasitikti laisvai“, yra visiškas melas. Žmogaus gyvenimas trumpas ir neaišku kada pasibaigs, todėl nepalikite savo tėvų, senelių, važiuokite pas juos. Kas turi pinigų, važiuokite kartu su tėvais, seneliais šventes švęsti į kitas šalis. Ir, apskritai, jauniems žmonėms reikia pagalvoti apie emigravimą. Žinoma, dabar pasirinkimas nėra didelis, nes beprotybės ir politinės prostitucijos pandemija apėmė daug šalių. Bet likti tokioje idiotų šalyje, tai reiškia visai neturėti ateities, nes idiotų laivas skęsta, o dėl to kaltos ne tik valdžios, bet ir patys rinkėjai, kurie su praplautomis smegenimis renka tokias valdžias. Kaltas žmonių abejingumas, savanaudiškumas, prisitaikėliškumas. Ir jokie maršai per Lietuvą nepadės, nes jie žmonėms proto nepridės, kaip nepridėjo 20 a. pabaigoje pakilimas. Visa tai tik emocijos, kuriomis pasinaudoja apsukrūs asmenys savo naudai, turtų krovimui.

  Prieš savaitę
 • Severiute

  Nuoroda

  GANA AMANUOT REIK VAKCINA FARSIRUOT
  NEREIK MESOS
  TURIM ASTRA ZENEKOS

  Prieš savaitę
 • Inteligentas

  Nuoroda

  Dabar ir Kalėdos, ir Velykos jau nebe tokios šventės, kokios būdavo anksčiau. Nebėra to džiaugsmo, to švenčių laukimo. Prekybos centruose, visokiose reklamose Kalėdos pradedamos švęsti jau nuo spalio ar lapkričio, Velykos- tuoj po Naujų metų. Jei kasdien visur girdi ir matai visokias kvailas reklamas apie šias šventes, tai nebelieka ūpo jas švęsti. Kas geriau verčiasi, prisiperka visokių gėrybių ir kasdien valgo kaip per šventes, o kas varganai gyvena ir centus skaičiuoja, tai ir per didžiausias šventes piniginė nepastorėja, vaišių stalas nepagausėja.

  Prieš savaitę
 • Irenai

  Nuoroda

  Tai juk tam ir karantinas kad nesiburtu žmonės, jus propaguoja susiburti kelio šeimom surengti šokius, vakarėlį kai to daryti negalima, galima slipėti tik kampuose kaip žiūrkėm kokios dar dainos, o gamta aš atsidžiaugti nes miškę gyvenu lieka tik staugti kaip vilkui kir prašyti dievo kad pasibaigtų šytas valdžios griežtos niekam tyke priemones

  Prieš savaitę
 • Bronyte

  atsakymas į: Irenai Nuoroda

  nera saugu ir miske , nes sita virusa nesioja laukiniai pauksciai ir zvereliai ,reiketu pastatyt baidykles kad juos atbaidytu., toks butu patarimas.

  Prieš savaitę
 • Velykinis romansas

  Nuoroda

  Vai kas gi tau nudažė
  Velykoms taip klaušinius?
  Kad vaikštai išsikėtęs
  Ir trusikuos ištino...?

  Vai liūdna liūdna buvo,
  Velykų antrą rytą!
  Kad biudžetas rajono,
  Sustraukė ir nyvyto...

  Mes taip ilgai vis laukėm,
  Pilies tos ir kurorto!
  Kol mus valdžia suvarė,
  Tikriausian karvės tortan...

  Prarasim ,sako, greit mes,
  Troškūnuos ligoninę.
  Jei šitaip emigruosim
  Prarasim ir Tėvynę!

  Prieš savaitę
 • Viska

  Nuoroda

  Dezinkfikuokite alhogoliu užsigerdami o ne trindami

  Prieš savaitę
 • Irena

  atsakymas į: Viska Nuoroda

  sventes reikia svest be alkoholio ,yra juk bealkoholiniu gerimu , galima juk isejus geretis pavasariu , tekancia ir besileidziancia saule ,susiejus keliom seimom lauke ir laikantis saugaus atstumo padainuot , o jeigu kas dar groja akordeonu tai ir pasisokt svaigaus valso sukury.

  Prieš savaitę
Įkelti daugiau