Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Anykščių rajono savivaldybė šiais metais rengiasi mineralinio vandens gręžinio įrengimo darbams.


Šiuo metu Anykščiuose mineraliniu vandeniu gali naudotis išskirtinai Anykščiuose veikiančio SPA Vilnius Anykščiai klientai. Mineralinis vanduo išgaunamas iš maždaug 400 m gylio. JIs unikalus tuo, kad turi nemažai boro jonų priemaišų.
Apie tai, kad savo mineralinio vandens gręžinį galėtų turėti ir pati Anykščių rajono savivaldybė, prieš aštuonerius metus yra kalbėjęs Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius. Jis tuomet kalbėjo, kad šiuo gamtos turtu galėtu naudotis visi žmonės.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Kazis

  Nuoroda

  Alaus kombinata gėriau pastatit bedarbiai darbo vietu gautu

  Prieš 4 dienas
 • utenis

  atsakymas į: Kazis Nuoroda

  kų gi ti kambinuosi pastatys kambinatų. Utenoj Švyturys išverda kiek tik nori ir be bedarbių pagalbas. Velkit iš savo aviu bandos vilnų vailakus ir parduokit Kamčiatkos ruskeliams, didesni biznis gausis.

  Prieš 4 dienas
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Rajono vadovai kaimo gyvenvietės gyventojams, prašantiems išspręsti geriamo vandens tiekimą ir kolūkinių laikų vandens bokšto gręžinio sutvarkymą atsako kad nėra pinigų, o mazgotis mieste mineraliniu vandeniu pinigų yra. Tai kur prioritetai?

  Prieš 5 dienas
 • Vitalija

  Nuoroda

  Mineralinį sveika gerti,tik nereik jo padauginti.Kas per daug tas nesveika.Jei negalit pieno,tai gerkite mineralinį.Nes jame yra daug vertingų medžiagų,o ypač kalcio,kurio mums trūksta kaulams.Drukininkuose,Palangoje tai laisvai gali atsigert iš fontanėlio.Gal čia tai padarys.

  Prieš 5 dienas
 • Geologui Robkei

  Nuoroda

  Gal vis gi ne "boro jono", o "Boro jonų", a ? :)

  Prieš 5 dienas
 • buvusi vyno gamyklos darbuotoja

  Nuoroda

  Gręžė prie poilsio namų vežė cisterna, o savikaina gavosi didelė ir todėl aatkūrus nepriklausomybę nutraukė gamybą

  Prieš 5 dienas
 • Miela Palma

  Nuoroda

  Ar žinai kad kuo arčiau žemės branduolio tuo daugiau ten visokių cheminių elementų, o 4 metrų šulinius tai paviršutiniška vanduo kuris per šį filtruoja per žemės sluoksnį ir subėga į tavo šūlini, o gazai tai yra angliarugštė ir yra dujos kurias specialiai pripildo į visus gėrimus dėl pilstymo efekto nes pučiasi, juk kaip pripils iš krano pvz alaus

  Prieš 5 dienas
 • kartais ar tik ne Uspaskicho ideja kopijuojama ?

  Prieš 5 dienas
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  Eilinis praskolinto bidžeto pinigų iššvaistymas, vadovaujantis sovietiniais darbo metodais, kuriant valdiškus mineralinius vandenis arba, kaip jau matome prikurtad seniūnijų MTS kurios vis tiek nekuria darbo vietų, o naudojamos kažkur šalia viešųjų erdvių tvarkymo darbams.
  Taigi ir gręžinį įrengę iš mokesčių mokėtojų, o ne iš privataus kapitalo investuotojų pinigų turėsime savivaldybėje tik daugiau burbulų...

  Prieš 5 dienas
 • Palma

  Nuoroda

  Gal is 4m.gilumo , is kur ten 400m.gylyje gali but vanduo , mes kasem sulini tai vanduo buvo kaip tik 4m. gylyje bet negazuotas ,o paprastas ,darem tyrimus tai buvo svarus be jokiu priemaisu.

  Prieš 5 dienas
Įkelti daugiau