Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)
Remigijus Bimba 2019 m. įsiamžino prie pirmosios Olimpinių žaidynių vėliavos, kuri buvo iškelta 1920 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Antverpene. Olimpinių žaidynių vėliava saugoma Antverpeno archyve (Belgija).

Kultūrizmo akademija informuoja, kad nuo kovo 31 dienos pareigas pradėjo eiti naujas Kultūrizmo akademijos prezidentas Remigijus Bimba.


Anykščių rajone, Kurkleliuose, užaugęs Remigijus Bimba yra Lietuvos kūno kultūros akademijos (dabar – Lietuvos sporto universitetas) kūno kultūros ir sporto alumnas. Per tris dešimtmečius R. Bimba sukaupė didelę darbo patirtį. Dirbo Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos Trenerių tarybos pirmininku, Teisėjų kolegijos pirmininku, Lietuvos nacionalinės kultūrizmo ir fitneso rinktinės vyriausiuoju treneriu. Pastaruosius penkerius metus buvo Vilniaus kultūrizmo ir kūno rengybos klubų sąjungos oficialaus leidinio „Sąjungos balsas“ sudarytojas ir redaktorius. Nuo 2003 m. yra IFBB tarptautinės kultūrizmo ir fitneso kategorijos teisėjas. Organizuoja ir sistemingai vykdo trenerių mokymus, rūpinasi jų kvalifikacijos kėlimu.
„Didelė garbė būti išrinktu Kultūrizmo akademijos vadovu. Tai labai rimtos pareigos ir pasitikėjimas. Esu įsitikinęs, kad sugebėsiu įgyvendinti Kultūrizmo akademijos planus ir pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – pranešime teigia R. Bimba.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Dainius

    Nuoroda

    Šaunuolis tik sėkmės ...prisimenu miškeli jo inventoriu...ir fudbolo lošimus..jis vaikas zinojo ko nori..

    Prieš 2 dienas