Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Antanas Baura (antras iš kairės) tik vieną dieną sėdėjo su kitais deputatais.
Savivaldybės administracijos direktoriumi išrinktas Antanas Baura, iškart po balsavimo pareiškė, jog atsisako Tarybos nario mandato.
Savivaldos įstatymas neleidžia savivaldybės administracijos vadovui būti ir deputatu, taigi A.Baura buvo priverstas rinktis tarp posto ir mandato. Taryboje A.Baurą greičiausiai pakeis ketvirtuoju valstiečių-liaudininkų kandidatų sąraše likęs ūkininkas iš Šėrių Antanas Terminskas. A.Terminskas yra valstiečių-liaudininkų partijos Anykščių skyriaus pirmininkės Bronislavos Šostuchienės brolis.
Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta