Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)
Prisistato žalios varlytės ir gandras iš Traupio.
Šiandien, (antradienį), susirinkę į Anykščių J. Biliūno gimnaziją rajono moksleiviai minėjo tradicinę Žemės dieną ir varžėsi, kieno gamtosauginės žinios giliausios.

 

 

Į gamtosauginį konkursą susirinko 9 rajono gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų komandos. Moksleivius sveikino vertinimo komisijos pirmininkas, gamtininkas, Anykščių savivaldybės vicemeras Sigitas Obelevičius. „ Žmonių gyvenimas gerėja, tačiau gamtoj labai blogi reikalai. Atlikti klimato kaitos tyrimai baisūs ir Briuselis net svarsto ar išvis juos viešinti gyventojams, - sakė žymiausias rajono gamtininkas. - Aš tik užvakar grįžau iš Olandijos, kur beje, jau tikras pavasaris, tai olandai jau dabar svarsto, kur dingt iš Olandijos, nes jei situacija negerės, ši šalis atsidurs jūros dugne. Išeitis vienintelė – neteršti gamtos, taupyti energiją. Tik tuomet galima tikėtis šio proceso sulėtėjimo ar grįžtamojo ryšio“, - sakė S. Obelevičius moksleiviams linkėdamas pademonstruot žinias apie gamtą ir gerai praleisti laiką.

Pirmoji  prisistatė A. Baranausko vidurinės mokyklos komanda. Juos keitė viešintiškiai, traupiečiai, scenoje parodę vaizdelį apie gerai peržiemojusių žalių varlyčių draugystę su gandru...

Svėdasų J. Tumo Vaižganto gimnazijos moksleiviai už švarią žemę agitavo satyriko Juozo Erlicko eilėmis Baltų dievų lūpomis, o moksleiviai iš Raguvėlės norėjo įtikinti, kad paukšteliai bus sveiki, jeigu žemė bus švari... Išradingumo nestokojo J. Biliūno, A. Vienuolio gimnazijų, Troškūnų, Kavarsko vidurinių mokyklų moksleiviai, išreiškę pageidavimą turėti visus metų laikus ir Žemės dieną švęsti visus metus.

Moksleivių žinias vertino S. Obelevičiaus vadovaujama komisija, kurioje buvo urėdas Sigitas Kinderis, Anykščių regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka bei kiti gamtos žinovai.

Daugiausia balų surinko Troškūnų vidurinės mokyklos moksleiviai, tačiau geros nuotaikos ir prizų užteko visiems.

 

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta