Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
2007-04-18

Cemento badas

Lietuvoje drastiškai pabrango cementas. Kovo mėnesį 40 kilogramų cemento maišas kainavo 17 litų, o šiuo metų kaina siekia 24 - 28 litus.

Lietuvoje drastiškai pabrango cementas. Pavasarį 40 kilogramų cemento maišas kainavo 17 litų, o šiuo metų kaina siekia 24 - 28 litus.

Prekybininkai naudojasi tuo, kad cemento trūksta, ir pakėlė kainas, tačiau ir jie priversti riboti pardavimą - Panevėžyje vienam asmeniui parduodama tik iki 20 maišų šios statybinės medžiagos.
Trūksta cemento šiuo metu ir Anykščiuose - šiandien iš ryto statybinių medžiagų parduotuvėse jo nebuvo.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta