Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Neįprasta operacija – Klykūnų kaime iš lizdo iškeliamas negyvas gandras.
Vakar Anykščių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojai iš gandralizdžio Klykūnų kaime iškėlė negyvą gandrą.

 

Vakar Anykščių rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojai iš gandralizdžio Klykūnų kaime iškėlė negyvą gandrą.

 Pasak tarnybos viršininko Dainiaus Žiogelio, apie Klykūnų kaime gandralizdyje esantį negyvą gandrą jį informavo Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas. “Įsitikinę, kad gandras tikrai ne peri, bet negyvas, nutarėme jį iš lizdo iškelti, - pastebėjo viršininkas. – Mums talkino Anykščių komunalininkai, paskolinę automobilį su bokšteliu. Gandro galva buvo kruvina, tad manome, kad jis žuvo gindamas lizdą nuo kito gandro, tačiau vistiek jį tirsime ar nebuvo užsikrėtęs paukščių gripu”.

 

Jonas JUNEVIČIUS
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta