Ar mėgstate greitį?

Dienos anekdotas

- Ar žinai, kokioje gatvėje mes gyvename?- klausia mama Karolytės.
- Taip. Vėžio, - atsako Karolytė.
- Ne. Nevėžio.
- Tai kokioje tada? - nesupranta mergytė.

Komentaras

Ne:„tik maximoj nesaugu, bet kituose prekybos centruose taip pat nesaugu.Ypač Norfoj Žiburio gatvėj.Kasininkės normaliai atrūdo,bet tos darbuotojos kurios laksto su vežimėliais ir prekes vežioja į salę visai nesilaiko atstumų,važiuoja vos ne ant kulnų.Jei žmogus stovi tarp lentynų paimdamas prekę,tai jos visai nežiūri ir stuma vežimą beveik prisiliesdamos.Jokiių atstumų nesilaiko ir jokios kultūros.Arba iš sandėlio kokia bobelė kaip išlėks,tai tiesiai ir varo ant žmogaus nepasisukdama.Valytoja irgi važiuoja tiesiai su ,,traktoriuku".
Galėtų apsaugininkas,jei toks yra pažiūrėt tvarkos.
Be to žmonės nesilaiko taisyklių įeina pro pat kasas prieš eismą nesinaudodami dezinfekuojančiu skysčiu, o turėtų įeit pro skirtą įėjimą ir dezinfekuot rankas.Niekas ten nežiūri ir jokios kontrolės."

Skaityti komentarus (1)
Sergejus Jovaiša pastaruoju metu pagarsėjo sugebėjimu spręsti konfliktines situacijas.
Antruoju mero Sigito Obelevičiaus patarėju netrukus taps buvęs krepšininkas Sergejus Jovaiša. Vienas garsiausių visų laikų anykštėnų S.Jovaiša per praėjusius savivaldos rinkimus pagal socialliberalų sąrašą buvo išrinktas į rajono Tarybą. Prieš pirmąjį rajono Tarybos posėdį jis deklaravo paramą S.Obelevičiui.
Dirbdamas savivaldybėje S.Jovaiša greičiausiai kuruos sporto ir turizmo sritis.
Prieš savaitę merui patarinėti pradėjo Virgilijus Aloyzas Milkanis, kuruojantis seniūnijų ir bendruomenių veiklą.   
Vidmantas Šmigelskas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta