Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Bažnyčioje kunigas aiškina jaunavedžiui:

- Į klausimą "Ar sutinkate vesti šią moterį?" reikia atsakyti "Sutinku", o ne "Kas bus, tas bus".

Komentaras

Zosė smailianosė:„Girdėjau meras sakė kad čia paslapčių dvarelis, tai gal čia tokia paslapis ir bus parodyta už įsigyta bilietą :), o gal įstaiga neužilgo keis pavadinimą iš viešoji biblioteka į labiau tinkantį ir šiolaikišką- "Paslapčių ir pasakų patyrimo biblioteka...)"

Komentuoti
„Vyras juk žiūri į moters kojas, o apsaugininkė - ar kas ko nevagia“, - komentavo moterų darbą A.Antanavičius.
"Lietuvoje – kaip po karo, liko vaikai, senukai, moterys ir biudžetininkai. Mes pirmi tai pajutom, tad 3-4 metus į saugos tarnybą esame privesti samdyti moteris", - žiniasklaidai sakė UAB „Jaros sauga“ direktorius Arvydas Antanavičius.

 

"Lietuvoje – kaip po karo, liko vaikai, senukai, moterys ir biudžetininkai. Mes pirmi tai pajutom, tad 3-4 metus į saugos tarnybą esame privesti samdyti moteris", - žiniasklaidai  sakė UAB „Jaros sauga“ direktorius Arvydas Antanavičius.

Pasak tarnybos vadovo, moterys apsaugininkės parduotuvėse - nepakeičiamos pagalbininkės, nes yra daug pastabesnės ir atsakingesnės. „Vyras juk žiūri į moters kojas, o apsaugininkė - ar kas ko nevagia“, - komentavo A.Antanavičius.

„Greito reagavimo grupėje dirba dvi moterys, abi kandidatės į sporto meistres, tiesa, dabar abi dekretinėse. Teko skaityti knygelę apie terorizmą, tai ten buvo rašoma, jog jeigu tarp teroristų yra moteris, pirmiausia reikia susidoroti su ja, nes moteris būtinai padarys, kas priklauso. Taip, kad moterų darbu esu patenkintas“, - kalbėjo A.Antanavičius.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta