Orai

Džiaugiuosi - dalinuosi

Dienos anekdotas

– Ką reikia daryti, kad greičiau atvėstų karšta arbata?
– Būtina prisėsti prie interneto. Viena kita valandžiukė, ir arbata bus šalta.

Komentaras

Istorija:„Istorija primena, kad be trijų narių ir partijos negali įkurti, o ką jau kalbėti su dvarelio rezidecija. Gėda Anykščių dvaro su 25 palivarkais dvarininkui tik dvi guvernantes turėti..."

Komentuoti

Lajų tako lankytojai pyksta, kad Anykščiuose nėra kur pavalgyti. Miestiečiams nepatinka ir viešojo maitinimo įstaigų aptarnavimo kokybė. Ar iš tiesų šioje sferoje mūsų mieste yra blogai? Gal paprasčiausiai Anykščių svečiai neįvertina, kad mažo miestelio kavinėms nedera taikyti tų pačių kriterijų kaip Vilniaus Gedimino prospekto restoranams?

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Marisol

  Nuoroda

  http://forum.arenaskilla.pl/member.php?action=profile&uid=18105 The most prevalent remedy for grey hair individuals use is top simply dye the hair back for ones natural hair color. With regards to the rate when your hair grows some require very little upkeep and this will have an improvement.

  Prieš 2 metų
 • Nick

  Nuoroda

  Leki na serce i jego zaburzenia typu arytmia https://www.ciazowy.pl/forum/viewtopic.php?p=115606

  Prieš 2 metų
 • Stacy

  Nuoroda
  Prieš 2 metų
 • Jay

  Nuoroda

  http://okunit.ru/author/dempprotves39 Dazzle White is a teeth-whitening system, which promises to provide that you beautiful smile and polished teeth. Everybody craves to flaunt a fantastic appearance but the yellow stains in our teeth usually pulls us back. Tend to be mostly visible while we smile. Many people visit a dentist for cleaning and filling their your teeth. Now with the advent of Dazzle white teeth whitening system, you can exhibit a perfect smile with panache.

  Prieš 2 metų
 • Brittany

  Nuoroda

  http://www.myideapark.com/profile/naiga/ They say that old age isnt for sissies, and they are not kidding. The process of getting older is unavoidable and they often difficult. Aging well is more over a matter of endurance and determination, but. You can live a longer and healthier life by making a few reasonable preparations for the inevitable aging process. Investigate the tips below for ways to create journey more lovely.

  Prieš 2 metų
 • pasiūlymas

  Nuoroda

  Žemės ūkio mokykla berods ruošia darbuotojus viešo maitinimo įstaigoms. Sudaryti sutartis. Vaikams praktika, kavinėms darbuotojai.

  Prieš 5 metų
 • BB

  Nuoroda

  Turistai ne tik valgo, jie bendrauja, ragauja vietinius patiekalus , tuo pačiu pailsi, aptaria įspūdžius. Nepagaili gero žodžio ir padėkos vietiniams. Normalus žmogiškas noras ko nors užkrimsti. Kas čia blogo ? Kritika - geras daiktas . Protingas jos išklauso . Kažką daro, keičia.

  Prieš 5 metų
 • AA

  Nuoroda

  Čia problema, kad mes per daug valgom.
  Žmonės važiuoja 200km.į užsisakytą restoraną, moka didelius pinigus, valgo išskirtinį maistą, čia jau svarbu viskas kas susije su maisto kultūra.
  Atvykęs iš Vilniaus turistai galvoja kokie jie svarbūs, nes atvažiavo į mažą miestelį ir čia gali tik kritikuoti. Kultūringas visur kultūringas.

  Prieš 5 metų
 • tam keliautojui

  Nuoroda

  ar įsivaizduoji save , skambinantį į Nidą, Zarasus , į Trakus ir bandantį susitarti dėl pietų , ar vakarienės . Kas turėtų laiko išvardinti visus patiekalus , jų kainas ir ar pats suvoki, kad būtų neįmanoma atvykti tiksliai sutartu laiku. Manau , kad esi vienas iš kavinių savininkų , kurie nieko nenori keisti.

  Prieš 5 metų
 • teks įprasti prie turistų

  Nuoroda

  Iš tiesų , gero maisto Anykščiuose sunku rasti. Sakysit -nėra gerų virėjų ? O ką padarėt kad jų būtų ? Ne pasiteisinimas , kad per daug žmonių , ir virtuvė nespėja . Matyt atėjo laikas turėti 2-3 dienos patiekalus , o ne 15 lapų menių, iš kurio vis tiek nieko negausi. Sugalvokit naujus patiekalus , salotas ir bus gerai visiem. Turistai po įdomių ekskursijų pailsės , skaniai pavalgys, o vietiniai neblogai uždirbs.

  Prieš 5 metų
Įkelti daugiau