Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
2018-04-14

Kuklios algelės rajono Tarybos nariams suteiktų šiokią tokią laisvę ('Rievės" ANYKŠTA 2018 04 07) (15)

Turiu žiauriai nepopuliarią idėją - Anykščių rajono tarybos nariams pradėti mokėti normalias išmokas. Bent po 500 eurų į rankas kiekvieną mėnesį. Sumečiau, kad ketverių metų kadencija, įskaitant mokesčius, mums kainuos bent milijoną eurų. Nemaži pinigai. Gaila. Tačiau nematau kitų išeičių.

Sprendimą dėl išmokų sau patiems turėtų priimti šios kadencijos rajono Taryba. Tokiu būdu būtų paskatinti nauji, potencialūs kandidatai dalyvauti 2019-ųjų rinkimuose. Nors ir kuklios, bet vis tiek algelės, būtų ne tik motyvacija žmonėms dalyvauti politikoje, bet ir apsauga nuo grėsmių.

Skaityti daugiau...
2018-04-01

Kėgėbisto išpažintis ("Rievės"; ANYKŠTA 2018 03 17) (7)

Nepriklausomybės dienos išvakarėse, kovo 10-ąją, dienraštyje ,,Respublika“ radau savo pavardę tarp ,,įtariamų KGB bendradarbių“. Dabar visiems sutiktiems giriuosiu, kad esu kėgėbistas. Dabar net ir man pačiam aišku, ko nuolat važiuoju į Rusiją ir kas finansuoja mano knygų leidybą. 

Skaityti daugiau...
2018-01-06

Apie dzotus ir Vikonių keliuką ("Rievės", ANYKŠTA, 2017 12 29) (13)

2018-ieji bus geri, įdomūs. Mat 2019-ųjų pavasarį - savivaldos rinkimai. Ateinančių metų rudenį paaiškės, kas gi tas mūsų meras Kęstutis Tubis – „valstietis“ jis ar vis dėlto nepartinis. Sužinosime, ką į savo atskirus visuomeninių komitetų sąrašus kviečiasi Alvydas Gervinskas, Arūnas Liogė, Alfrydas Savickas. Gal ir ne visos kortos po metų jau bus paguldytos ant stalo, tačiau viena aišku - identifikuotų priešų tada bus gerokai daugiau, nei yra dabar.

Skaityti daugiau...
2017-11-19

Apie premijas ir grafą De la Ferą ("Rievės" ANYKŠTA 2017 11 18) (12)

Kažkokia proga kažkoks Atas iš kažkokio Diuma romano pasakė: „Kaip Atui - tai per daug, kaip grafui De la Ferui - per mažai.“ Regis, jau ne pirmą kartą kartoju šitą frazę ir ją vis prisimenu, kai Anykščiuose kažkas apdovanojamas.Anykštėnai mėgsta pagerbti žmones - literatūrinė Antano Baranausko premija, kultūrinė Teresės Mikeliūnaitės premija, „Verslo žiburiai“, Anykščių garbės piliečio titulas. Po kiekvieno apdovanojimo kartais garsiau, kartais tyliau nuvilnija pasipiktinimas – „vėl ne tam, kas verčiausias, davė.“ O kas verčiausias? Verčiausių neišrinksi, vieningos nuomonės niekad nebus, nes nėra kriterijų. 

Skaityti daugiau...
2017-11-05

Penkmečio planas - optimizuotis! ("Rievės", ANYKŠTA 2017 11 04) (15)

Kuo neturtingesnė valstybė, tuo geresnis maistas. Šitai lengvai paaiškinama, juk negali mėtyti produktų, kai jų stinga. Turi kiekvieną bulvę ir šonkaulį paglostyti prieš kepdamas...

Rūtos Vanagaitės skandalas - iliustracija, jog mes visomis prasmėmis esame vargšai. Mums mirtinai trūksta didvyrių, trūksta ir išdavikų. Turtingi esame tik problemomis, kurių nežinome, kaip išspręsti, todėl jų ir nesprendžiame. Todėl riejamės kaip šunys dėl Vanago ir Vanagaitės lyg vienai pusei įrodžius savo teisumą kas nors mūsų gyvenime pasikeis.

Skaityti daugiau...
2017-10-17

Ar liks bent vienas neišspardytas užpakalis? ("Rievės" ANYKŠTA 2017 10 14) (138)

Man greit penkiasdešimt. Šio amžiaus žmogui dera būti susiformavusiam. Galvojau, kad toks ir esu. Aš molėtiškis, jei dar tiksliau - balninkietis, Anykščiuose jaučiausi svetimas. Juokingas man buvo Jūsų susireikšminęs kaimas, kurį patys vadinate miestu.

Skaityti daugiau...
2017-10-01

Nekrologas liberalams ("Rievės" ANYKŠTA 2017 09 30) (24)

Jaučiu pareigą parašyti nekrologą liberalams. Nuo vaikystės šitą būsimą lavoną pažinojau, mačiau kaip jis augo, kaip mokėsi ir tobulėjo. Deja, labai dažnai liberalai varė „į kairę“, susidėdavo su blogomis kompanijomis, pasiduodavo stipresniųjų įtakai. Matyt, dėl to jie pačiame jėgų žydėjime ir apleido šią politinių ašarų pakalnę.    

Skaityti daugiau...
2017-06-26

Gerai, kad Kęstutis Tubis atidarė orlaides. Bet jau skersvėjis. ("Rievės" ANYKŠTA 2017 06 23) (25)

Reikia ką nors gero parašyti apie Anykščių valdžią. Būtina! Juk net ir „valstiečiams“ įstatymiškai neįteisinus pozityvizmo spaudoje dozės, akivaizdu, jog tik kritikuoti valdžią yra negerai pačiam kritikuotojui. „Šitas net ir prie stulpo prisiknis!“ -  sakoma apie kai kuriuos žmones. Na, nenoriu aš būti pikta bobute, nuolat bambančia, nuolat viskuo nepatenkinta...

Skaityti daugiau...
2017-05-15

Kiek mumyse yra Bauros? ( "Rievės" ANYKŠTA 2017 05 13) (14)

Naujo Seimo nario rinkimai Anykščių-Panevėžio apygardoje buvo patikrinimas, kiek mumyse yra Bauros. Dvidešimt metų mirkdamas Anykščių politikoje, manau, turiu teisę konstatuoti, kad idėjinė-vertybinė politika mūsų krašte išnyko pasitraukus Sauliui Nefui ir Leonui Alesionkai. Jei atsiranda kažkokie politinės kovos židiniai, jie nieko bendro su politika neturi. Tik pragmatizmas arba nuskriaustųjų pyktis.

Skaityti daugiau...
2017-05-01

Seimas - ne cirkininkams! ("Rievės" ANYKŠTA 2017 04 29) (78)

Rinkimų rezultatai džiugina. Ir visai ne todėl, kad būčiau Antano Bauros ar Kristupo Krivicko fanas, bet todėl, kad rezultatai yra tokie, kokie turėjo būti. Manau, ne tik aš, bet ir dar tūkstantis anykštėnų atspėjo, kad pirmasis šešetukas bus toks, koks yra dabar, ir visi mes vieningai šaukiam - „o ką aš sakiau?“.

Skaityti daugiau...