Kuriais iš artėjančių rinkimų labiausiai domitės?

Dienos anekdotas

Tikybos mokytoja klausia Petriuko:
- Kur gyvena Dievas?
- Tualete!
- Kodėl taip manai?
- Nes mama visada rėkia prie tualeto: „Dieve, kiek tu ten sėdėsi!"

Komentaras

Kaimiečiai: „Geriau jau komunalininkai šiukšles išvežtų nedejuodami ir nerašinėdami į visokius feisbukus. Juk tokius mokesčius visi turime mokėti. Dar ne tiek šiukšlių, baldų ir gelžgalių atsiras mieste prie konteinerių, nes ir iš kaimų žmonės pradės vežti. Kaimuose panaikino komunalininkai bendrus konteinerius, o išdalijo nedidelius. Niekas ten netelpa, o kai kas visai neturi konteinerių. Dar gerai, kad į miškus kol kas šiukšlės nevežamos, bet ateityje dar nežinia kaip bus."

Skaityti komentarus (2)
2018-10-22

Harvardo absolventai prie Viešintų seniūnijos nesirikiuoja...("Rievės" ANYKŠTA 2018 10 13) (42)

Futbolo aikštėje būna keturių pozicijų žaidėjai - puolėjai, saugai, gynėjai ir vartininkas. Pagal užduotis aikštėje žaidėjai skirstomi dar paprasčiau, į dvi grupes - kūrėjus ir griovėjus. Visi vienuolika ekipos narių yra svarbūs, visi reikalingi, tačiau net ir nesidomintys futbolu geriau žino kūrėjus nei griovėjus.

Skaityti daugiau...
2018-10-07

Paaiškinimas kodėl Donaldas Vaičiūnas gali dirbti chirurgu ("Rievės", ANYKŠTA 2018 09 29) (47)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kandidatu į Anykščių rajono merus nusprendė kelti kadenciją baigusį Anykščių ligoninės direktorių Dalį Vaiginą. Jeigu kas prieš metus būtų pasakęs, kad taip įvyks, niekaip nebūčiau patikėjęs. Kas jau Anykščiuose su valstiečiais nesisieja, tai labiausiai D.Vaiginas. Net jaunasis liberalas Lukas Pakeltis labiau valstietis nei D.Vaiginas. Jau nekalbant apie Kęstutį Tubį, Dainių Žiogelį ir Sigutį Obelevičių.

Skaityti daugiau...
2018-08-28

Apie seniūną ir kasininkę ("Rievės" ANYKŠTA 2018 08 18) (126)

Iš paskutinių savaičių Anykščių įvykių mane ypač užkabino vidurdienį 0,7 promilės įpūtęs Anykščių seniūnas Eugenijus Pajarskas ir Kalitos pramogų centro kasinininkė Eglė, klastojusi bilietus.

Regis, visai skirtingos istorijos, bet abu atvejai - tai tiesiog spjūviai rajono vadovams į veidą. Keista, bet panašu, kad jie to net nesupranta...

Skaityti daugiau...
2018-08-06

Apie Anykščių karalystę ("Rievės" ANYKŠTA 2018 07 28) (77)

2019-aisiais savivaldos rinkimų Anykščiuose nebus. Niekada nebus pas mus rinkimų. Iki mirties Anykščius valdys Kęstutis Tubis. Paskui valdžią paveldės jo sūnus. Tas, kuris valgyklą Naujuosiuose Elmininkuose nusipirko. Nereikia būt ekspertu, plika akimi matyti, kad tampame monarchija. Meras tvirtai valdo rajoną, aplinkoje turi oficialių klounų, kurie šias pagrindines pareigas derina su darbu valstybės tarnyboje. Aišku, medinės pilies statybos, banalus monarchijos ženklas, bet ženklas.

 

Skaityti daugiau...
2018-07-02

Į žentus Dalio Vaigino neimčiau! ("Rievės" ANYKŠTA 2018 06 23) (32)

Viskas pas mus būtų gerai, jeigu ne žmogiškasis faktorius. Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis nėra anykštėnas, o tai ir trūkumas, ir privalumas. Vadybiniu požiūriu, žmogus iš šalies gali būti daug naudingesnis nei šimtą metų toje pačioje baloje su rinkėjais mirkęs politikas. Kitas supratimas, nauji vėjai... Tuo tarpu visus tujinantis, vardais statybų rangovus ir seniūnijų kapinių sargus vadinantis anykštėnas būtinai bus susisaistęs artimais ryšiais su puse rajono: ką bausi ir reformuosi, kai visi savi. 

 

Skaityti daugiau...
2018-06-04

Davai, šluojam pušyną - nuo rašytojo kapo matysis Niūronys! ("Rievės" ANYKŠTA 2018 05 26) (35)

Iš kolegų sužinojęs, kad Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis ruošiasi labai gražiai sutvarkyti „Laimės žiburį“ - ne juokais išsigandau. Man į vieną susivėlė dvi neigiamos patirtys ir dvi dienas regėjau vaizdinį: visiškai „impizavą“ (nuo žodžio Piza) „Laimės žiburį“ bei erozijos išgraužto kalno šlaitais besivoliojančius kaulus.

Skaityti daugiau...
2018-05-28

Apie didįjį teliką ("Rievės" ANYKŠTA 2018 05 19) (26)

Nepavyko „Anykštai“ išsiaiškinti, kokius multikus valdžia rodys per perkamą televizorių. Neatskleidė gražiuoju valdininkai 20-30 tūkst. eurų kainuosiančio televizoriaus koncepcijos. „Nupirksim, sumontuosim, programą suderinsim - tada ir pamatysit.“ - panašiai taip žurnalistui, pasidomėjusiam, kam mūsų miestui reikalingas kelių kvadratinių metrų dydžio ekranas, atkirto valdžia.
Patikėkit, man, cinikui, socialinėje-geografinėje erdvėje rūpi labai nedaug dalykų. Skauda gal tik dėl pradėto darkyti Šeimyniškėlių piliakalnio. Kartais pasijuntu asmeniškai įskaudintas dėl kokio nors pažeminto ir iš darbo išvyto žmogaus. Dėl miesto ir rajono naikinimo - jokių asmeniškumų. Tai tik verslas. Kitaip tariant nuoskaudos iš išskaičiavimo. Kuo mažiau rajone gyventojų - tuo mažesnės „Anykštos“ pajamos iš prenumeratos ir reklamos.

Skaityti daugiau...
2018-04-14

Kuklios algelės rajono Tarybos nariams suteiktų šiokią tokią laisvę ('Rievės" ANYKŠTA 2018 04 07) (15)

Turiu žiauriai nepopuliarią idėją - Anykščių rajono tarybos nariams pradėti mokėti normalias išmokas. Bent po 500 eurų į rankas kiekvieną mėnesį. Sumečiau, kad ketverių metų kadencija, įskaitant mokesčius, mums kainuos bent milijoną eurų. Nemaži pinigai. Gaila. Tačiau nematau kitų išeičių.

Sprendimą dėl išmokų sau patiems turėtų priimti šios kadencijos rajono Taryba. Tokiu būdu būtų paskatinti nauji, potencialūs kandidatai dalyvauti 2019-ųjų rinkimuose. Nors ir kuklios, bet vis tiek algelės, būtų ne tik motyvacija žmonėms dalyvauti politikoje, bet ir apsauga nuo grėsmių.

Skaityti daugiau...
2018-04-01

Kėgėbisto išpažintis ("Rievės"; ANYKŠTA 2018 03 17) (7)

Nepriklausomybės dienos išvakarėse, kovo 10-ąją, dienraštyje ,,Respublika“ radau savo pavardę tarp ,,įtariamų KGB bendradarbių“. Dabar visiems sutiktiems giriuosiu, kad esu kėgėbistas. Dabar net ir man pačiam aišku, ko nuolat važiuoju į Rusiją ir kas finansuoja mano knygų leidybą. 

Skaityti daugiau...
2018-01-06

Apie dzotus ir Vikonių keliuką ("Rievės", ANYKŠTA, 2017 12 29) (18)

2018-ieji bus geri, įdomūs. Mat 2019-ųjų pavasarį - savivaldos rinkimai. Ateinančių metų rudenį paaiškės, kas gi tas mūsų meras Kęstutis Tubis – „valstietis“ jis ar vis dėlto nepartinis. Sužinosime, ką į savo atskirus visuomeninių komitetų sąrašus kviečiasi Alvydas Gervinskas, Arūnas Liogė, Alfrydas Savickas. Gal ir ne visos kortos po metų jau bus paguldytos ant stalo, tačiau viena aišku - identifikuotų priešų tada bus gerokai daugiau, nei yra dabar.

Skaityti daugiau...