Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Orai

Naktį -2
Dieną +6

Dienos anekdotas

Tarybiniais laikais pagavo milicija užkietėjusį narkomaną. Galvoja kaip čia atpratinti jį nuo narkotikų. Pagaliau sugalvojo. Trim dienom uždarė žmogelį į kamerą su dviem pašvinkusiais lavonais. Galvoja, va pasėdės kraupiom sąlygom, tikrai atpras. Po trijų dienų ateina išleisti narkomano, atidaro duris, o tas rėkia: uždarykit duris, uždarykit duris, kaifą išleisit!.

Komentaras

Anykštėnas:„Alfrydai ir vėl i lankas kalbate. Kuris tau seniūnas savo seniūnaitį blogai vertins ? Seniūnaičiai turi didesnį žmonių palaikymą, nei seniūnai ir tokiu poelgiu, seniūnas užsitrauktų žmonių nemalonę. Mąstykite daugiau nors kartą."

Komentuoti
2017-01-23

Laukiu Prezidentės skambučio... ("Rievės" ANYKŠTA 2017 01 21) (30)

Visos mano pažįstamos moterys sako, kad ir aš Gretą Kildišienę įsimylėjau, mat nuolat ją teisinu. Blogiausia, kad tai pastebėjo ir „Anykštos“ redaktorė, kurios pavardės šaknis tokia pat kaip maniškė. Gyvenimas mano dabar ypač keblus, įtemptas ir apkartęs. Tačiau simpatijų, jei jos tikros, nenuslėpsi.

Skaityti daugiau...
2017-01-07

Motoroleriu per Venetą Veršulytę... (57)

Karą su meru Kęstučiu Tubiu pradėjo liberalai. Galima tai neigti, galima sakyti, kad jie buvo tyliai mušami, kad meras pirmasis juos spardyti pradėjo, o šie pratrūko tik tada, kai nebeištvėrė. Gal ir taip, tačiau konflikto detales išviešino liberalai, mero K.Tubio komanda. Mero aplinka, matyt, liberalų "piarščikų" pamokymu vadinta "komanda". Patys jie save ilgai taip vadino, kol mes, žurnalistai pripratome kaip papūgos kartoti: "Komanda, komanda, komanda...".

Skaityti daugiau...
2016-12-31

Surask tris gandriukus ("Aukštaitiškas formatas") (29)

Dvejose iš penkių Utenos regiono rinkimų apygardų Seimo rinkimus laimėjo „valstiečiai“. Po vieną mandatą iškovojo Tėvynės sąjunga, Darbo partija bei partija „Tvarka ir teisingumas“. Didžiausia staigmena – rinkimų rezultatai Anykščių-Panevėžio apygardoje, kur nugalėjo 31 metų net kolegijos nebaigusi „valstietė“ Greta Kildišienė. Politikė, regis, atėjo „iš niekur“, pro varžovus praėjo kaip pro stovinčius ir dabar Seime sėdi Ramūno Karbauskio dešinėje, t.y. tapo didžiausios Seime Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūno pavaduotoja.

Skaityti daugiau...
2016-12-12

Naujas direktorius ir naujas pavaduotojas neabejotinai bus klusnesni vykdytojai, nei buvę... ("Rievės" ANYKŠTA 2016 12 10) (19)

Šypsokitės, ryt bus blogiau...  Globaliai nieko Anykščių rajone neįvyko. Iki 2015-ųjų pavasario pajėgėme išgyventi be Venetos Veršulytės, Sauliaus Rasalo, Kęstučio Indriūno ir Donaldo Vaičiūno išmintingo valdymo, tad, matyt, be jų išgyvenime ir likusius metus, mums skirtus šioje ašarų pakalnėje.

Pagal ankstesnę merų skyrimo tvarką, prieš partijos deleguotą rajono vadovą sukilus jo komandai mero dienos (poste) būtų jau suskaičiuotos. Kęstučiui Tubiui nederėtų būti naiviam - koks jis stiprus bebūtų, jei rajono Taryba turėtų teisę jam pareikšti interpeliaciją – jis iš posto dabar ristųsi kūlvirsčiais. Čia ne personalijos klausimas –  tik sava partija yra rajono vadovo (nebūtinai Anykščių) užnugaris, o visi kiti yra arba opozicija,  arba „okolo“. Šio žodžio į lietuvių kalbą išversti neįmanoma, reikėtų rasti tarpinį variantą tarp „artimųjų“ ir „prisiplakėlių“. Šitie „okolo“ visada išliks prie stipresniųjų. Tiesiogiai išrinktas meras yra praktiškai nenuverčiamas, todėl jis visada aplink save turės pakankama kiekį „okolo“. Na, tokį, kokio jam reikia...

Skaityti daugiau...
2016-10-31

Po Andriaus Kubiliaus nebėra ko bijoti ("Rievės" ANYKŠTA 2016 10 29) (30)

Juokaujam, jog mūsų naujoji Seimo narė Greta Kildišienė ypač daug kalba apie švietimą, nes jai pačiai šitai aktualu. Kol šalies švietime tokia netvarka, jai net nėra prasmės siekti universitetinio išsilavinimo. Nekokybiškas bus išsilavinimas...  Žodžiu, parlamentarė pradžioje pertvarkys universitetus, o paskui eis mokytis. Skaityti daugiau...
2016-10-17

Kas už Luką Pakeltį pralošė rinkimus ("Rievės" ANYKŠTA 2016 10 15) (31)

Gražuolė „valstietė“ Greta Kildišienė praėjusio sekmadienio naktį mane psichologiškai traumavo. Rinkimuose G. Kildišienei prognozavau vos penktąją vietą, o ji grakščiai kaip fėja arba kaip Merlin Otti pirma kirto finišo liniją. Prognozavau, kad pirmu numeriu į antrąjį turą keliaus liberalas Lukas Pakeltis, o dėl antrosios vietos kausis konservatorius Sergejus Jovaiša ir socialdemokratė Auksė Kontrimienė. Taip pat maniau, jog „darbietis“ Ričardas Sargūnas surinks 2-3 procentais daugiau nei surinko. Na, nebūtų buvę keista, jei S. Jovaiša būtų pirmas, A. Kontrimienė antra, L. Pakeltis trečias. Arba dar kaip kitaip šitas trejetas susivartęs vietomis. Bet kad Greta šitaip sumaigys varžovus...       

Skaityti daugiau...
2016-10-09

Apie senukus...("Rievės" ANYKŠTA 2016 10 07) (8)

Per pakasynas apie pagrindinį renginio herojų dera šnekėti tik gerai. O Seimo rinkimai yra skaidresni ir už pagrabą – jų dalyvių geriau apskritai neminėti nei gerai, nei blogai. Ir apie jų rėmėjus, štabus - geriau rinkimų dieną nedera rašyti. Iš esmės nebelieka apie ką pasakoti. Saugu rašyti gal tik apie orą, sveiką maistą ir bėgančius metus...

Skaityti daugiau...
2016-07-03

Apie kadrų politiką ir karalienę Mortą ("Rievės" ANYKŠTA 2016 07 02) (13)


Neaišku, kas būtų, jei koks Valdas Trinkūnas taptų Anykščių meru. Gal būtų ir visiškas šnipštas. Valdžia žmones pakeičia ir dažnai ne į gerąją pusę... Tačiau, kol kas, kol verslininkai dar yra verslininkais, o ne politikais – su jais gera šnekėtis. Paklausi Vyganto Šližio ar Rimo Jasiūno nuomonės ir išgirsti... nuomonę. Ne teiginį, ne faktą, o nuomonę, t.y. tai, ko klausi.

Skaityti daugiau...
2016-06-20

Apie anykštėnų reinkarnaciją ("Rievės" ANYKŠTA 2016 06 18) (22)

Sveikinu Anykščių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrių, parengusį tokį rajono mokyklų pertvarkos planą, pagal kurį nieko nepertvarkys. Ačiū ir rajono Tarybai, kuri balsuodama šiam planui pritars. (Abu sakiniai be ironijos. Tikrai valdžia, valdininkais ir politikais džiaugiuosi).

Remiantis logika, nykstant Lietuvai, vertėtų išskirti problemines teritorijas ir nutraukti į jas bet kokias investicijas. Uždaryti ligonines ir mokyklas bei išardyti vandentiekį. Palikti tik kanalizaciją (dėl viso pikto) ir elektros tinklus (kad galėtume nepirkti elektros iš Astravo AE). Pavyzdžiui, arabai turi kiek daugiau pinigų negu mes, jie jūroje daro salas, o sausumoje jūras, tačiau paskui beduinus su civilizacija neseka. O juk galėtų. Beduinas į dykumą – ir UAB „Dubajaus komunalininkas“ iš paskos su elektros laidais ir vandentiekiu...  

Skaityti daugiau...
2016-05-29

Šarlis Pero toks pats kaip Vaidotas Grincevičius ("Rievės" ANYKŠTA 2016 05 28) (12)

Vaizdo klipo „Šėtone, prašau“ kūrėjai man atvėrė anapusinį Pasaulį.  Apie „YouTube“ egzistavimą žinojau ir iki troškūniečių Vaidoto ir Manto Grincevičių bei Giedriaus Sasnausko teismo, tačiau nesuvokiau, kad milijonus peržiūrų gali generuoti visiškas mėšlas. Baisiausia, jog išgirstu, kaip pats žvengiu žiūrėdamas kokią brolių ir pusbrolio sukurtą nesąmonę... Uždrausti juos, sunaikinti, kad nežaločiau savo „Duokim garo“ ir  sveikinimų koncerto išpuoselėto skonio.

Antrus metus vykstantį troškūniečių teismų procesą stebiu nuosekliai, nuo pat pradžių. Nuo kratų jų namuose. Kurį laiką šitame procese įžiūrėjau vienintelę auką – Anykščių rajono apylinkės teismo teisėją Zitą Gavėnienę. Grincevičiai ir G. Sasnauskas per teismus gavo daug dėmesio, jų populiarumas augo ir augo, o absurdo spektaklyje prieš savo valią dalyvaujanti teisėja buvo „tarkuojama“ turbūt visose šalies žiniasklaidos priemonėse.

Skaityti daugiau...