• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Pirmadienis, 16 birželio, 2025
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

Pagerbė Anykščių garbės piliečius

ANYKŠTA
2024-11-01
Naujienos
26
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Vakar, spalio 31-ąją, Anykščių rajono savivaldybės vadovai pagerbė mirusius Anykščių garbės piliečius, kurie savo pasiekimais ir darbu prisidėjo prie mūsų bendruomenės gerovės.

Anykščių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Dainius Žiogelis „Anykštai” sakė, kad tokia iniciatyva vykdyta pirmą kartą.

„Nors prieš dvejus metus siūliau, tada idėja neprigijo. Prisiminėm šiemet, aplankėme septynias kapavietes, dvi – ne Anykščių rajone”, – sakė D. Žiogelis.

Komentarai 26

  1. Mačiau says:
    8 mėnesiai ago

    Gėlės gražu, bet pasirašyti ant puokštės tai jau atleiskit… pigus ir neskanus reklamos mirusiųjų sąskaita siekimas. Koks tundra taip merui patarė?

    • Patarėja says:
      8 mėnesiai ago

      merui pataria jo politinės partijos nariai skyriuje ir pasirinkti politinio pasitikėjimo patarėjai- savivaldybėje. Rajono vadovų reklama gausiai lanomose gyventojų vietose svarbus politinių rajono vadovų įvaizdžio formavimas. Politikoje dėl tikslo visos priemonės pateisinamos. Beja, atkreipkite dėmesį- už šią reklamą net nereikėjo mokėti vietinės žiniasklaidos redakcijai. Viešinama nemokamai visų anykštėnų labui.

  2. Anykštė says:
    8 mėnesiai ago

    Asmeniškai gaila rajono vadovų ir jų politinės komandos patarėjų dėl neturėjimo kultūros ir estetikos supratimo kaip tinkamai išreikšti pagarbą tiems, į amžinybės šaly iškeliavusiems anykštėnams. Tai tik parodo, kad politiniams vadovams reikia siekti aukštesnių kultūros supratimo normų.

    • Kvazimodas says:
      8 mėnesiai ago

      Nusimeskime kaukes PONAI !!!
      Jus ko gero turejote galvoje politine etika? Nelabai suprantu kas su ja blogai?
      ———————————————————-
      O griztant nuo aukstosios kulturines etikos, prie garbes piliecio vardo pacios esmes.
      Tai reiktu suprasti sios kulturos istorine raida Marijos zemeje. Visu pirma tokiu garbingu pilieciu luomo statuso suteikimas, prasidejo Rusijos Imperijos laikais. Veliau tai pereme net TSRS. Vadinosi garbes lenta, ir siu pilieciu fotografijos puikuodavosi miestu centruose. Ir si kultura aiskiai isreiksta ir siai dienai tiek Rusijos mentalitete tiek Rusiskame kriminalo pasauli. Uvazaiemij cieloviek. Tai demonstruojant autoritarini statusa visuomeneje.
      Kita valstybe turinti autoritarini garbes piliecio vardo suteikimo kultura, tai Vokietija. Kai miestai suteikia si varda, bet jau labai ypatingiai zimiems zmonems. Ir per kelis simtmecius tie vardai suteikti gal tik kelioms desimtims zmoniu. Ir sis vardas tikrai nevalkiojamas, kad kiekvienais metais per atlaidus butinai ji suteikti. Ir sis sarasas siai dienai Vokietijoje vos vos kruta miestuose i prieki.
      ———————————————————————————–
      Visame kitame pasauli garbes piliecio vardo suteikimas, tai reiskia uzsenieciui tos valstybes pilietybes suteikimas uz jau labai labai didelius nuopelnus. JAV turi keleta tokiu. Kanada kuri tokia pilietybe suteike Cerceliui, Motinai Terezai ir panasiai…
      —————————————————————-
      Tai leiskite manes paklausti, kokius Cercelius ir Motinas Terezas nuolat garbina pries Onutes svente Anyksciu krastas… Ar cia seno gero kulto. DOSKA PACIOTA paveldas? Is vienos puses vartome paminklus, nukabinejame istorines lentas, keiciami gatviu pavadinimai, bet pacio postsovietinio idejinio mentaliteto atsisakyti, kas priklauso tam elitiniam garbes luomui, niekaip nesigauna.

  3. As says:
    8 mėnesiai ago

    Kam ta lapkricio 1d. Nesuprantu kai yra visi metai lankyti ir tvarkyti kapus,dabar proga eiline pagerti ir dar kazkoki helovina svesti.

    • tu d says:
      8 mėnesiai ago

      Nachren Kalėdų Senelis pasirodo tik prieš Kalėdas? Kokio bieso himną giedame liepos 6?

  4. O, geras, says:
    8 mėnesiai ago

    Juizas, gal tikras, supanašėjo su Kvazimodu ir abu nusihelovynino. Užuojauta abiem

  5. Juozas, tikras says:
    8 mėnesiai ago

    Mano nuomone nedidelis nuopelnas rajono vadovams tenka kai iš visų mokesčių mokėtojų biudžeto naudojaos lėšos savo atlyginimams gauti net už pagarbos išreiškimą, taip pat iš visų bendros kasos nupirkta žvakute ir kapų vainikėliu. Visai kita vertė būtų, jeigu tai būtų išreikšta asmeninės pilietinės valios paskatomis, kaip ir visi žmonės daro be valdžios privilegijų pasinaudojimo ir pompastikos.

    • Nemeluok says:
      8 mėnesiai ago

      Tikras Juozas turi būti ištikimas savo partiečiui.

      • Žinai, says:
        8 mėnesiai ago

        Meluoja partiniai lyderiai ir jų parankiniai. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia…

  6. Pastaba says:
    8 mėnesiai ago

    Tai savaime suprantama (moralinė, pareigos) akcija. Žiogeliui nereikėtų tuo girtis. Nebent nėra kuo daugiau…

  7. proto bokštas says:
    8 mėnesiai ago

    Kvazimondas rašo ilgus ir kvailus komentarus, gal jis Rokiškio psichiatrinės ligoninės pacientas? Ir dar klaidų begales daro tas nemokša. Reiktų neleisti tokiems piliečiams rašyti komentarų.

    • Kvazimodas says:
      8 mėnesiai ago

      Nusimeskime kaukes PONAI !!!
      O taip, intelektualiausi komentarai tai kudkudak ko ko ko, tas toks, tas anoks. Ypac su diagnozemis nuo ekspertu, kurie rimtus psichatrijos mokslus krimto.Taip ir dvelkia kiekvienas sakinys intelektu. Bet niekam nesakykite, kad man diagnoze nustate. Gal kiti nepastebes. Nuo siol ir as kudakuosiu kas koks ir anoks. Busiu jusu tarpe. Labiausiai patiko mintis, apie draudimus. 🙂

  8. Bevardis says:
    8 mėnesiai ago

    Labai sunku savivaldybės darbuotojams, ruošusiems šią informaciją, paskelbti pavardes Amžinybėje besiilsinčių Garbės piliečių pavardes. O Anykštos žurnalistams, nusirašiusiems šitą pranešimą, irgi buvo labai sunku išvardinti pavardes žmonių, kurių kapus aplankė rajono valdžia. Galima pagalvoti, kad tų žmonių buvo keli šimtai.

  9. Kvazimodas says:
    8 mėnesiai ago

    Nusimeskime kaukes PONAI !!!

    Kuom mama, kuri sulinkusiu stuburu, suleidusi kruvinus nagus i zeme, tam kad ismaitintu savo vaikus, maziau garbinga? Nei ponai sedeje siltose kedese. ir ant minetos moters kupros state neonine kultura? Nuo kurios moters sveikata galbut paluzo ir dabar taip pat po zememis guli…
    Tai ponai vadinama autoritariniu metalitetu. Kai randama kazkokia vertybiu sistema, kai vienas zmogus garbingesnis uz kita.

    • KvKvazimodui says:
      8 mėnesiai ago

      Mielas, Kvazimodai, atidžiau perskaityk – pagerbė mirusius Anykščių garbės piliečius. Pagerbė piliečius, kurie dirbo ne tik dėl savo šeimos, bet kurie dirbo daug daugiau dėl viso rajono, nei kuris eilinis rajono pilietis. Ir visai nesvarbu ant kokios kėdės jie sėdėjo. O ta vargšė mama, „suleidusi kruvinus nagus į žemę”, yra nusipelniusi šeimos narė. Bet ji, pagal tavo pasakojimą, ko gero nelabai pagerbta net ir savo šeimoje.

      • Kvazimodas says:
        8 mėnesiai ago

        Nusimeskime kaukes PONAI !!!
        Tam kad konstatuoti filantropine veikla. Visu pirma mes turetume susidelioti sociologine ekonomikos raida nuo nepriklausomybes pradzios. Ir prognozuojama ateities pasauli ir Lietuva tame kontekste. Ir tada konstatuoti kokia filantropine veikla atlikta.
        Dauguma jusu minimu zmoniu vyste savo asmenine karjiera. Ir matysime joje filantropines veiklos maza. As zodi GARBE suvokiu paraidziui. Ir nereiktu painioti su zodziu zinomiausi, populiariausi.

  10. Aš gyvas says:
    8 mėnesiai ago

    O manes neradote ten kapuos D.Žiogeli. Aš gyvas.

  11. Juozas says:
    8 mėnesiai ago

    Kokie svarbūs Anykščiams žmonės jau paliko mus.
    Liūdna

  12. Asta says:
    8 mėnesiai ago

    Dabar visi kaltina Dainių, dėl partijos pirmininkės melagystės. Kaip gali kitas žmogus atsakyti už svetimas nuodėmes? Tai tas pats, kaip kaltinti paksiečius kad jų partietis buvo Ačas, kaltinti Sąjūdį, kad tarp jų buvo Petkevičius ir pn.

  13. Gerbiamoji redakcija, says:
    8 mėnesiai ago

    nekilo jums mintis, kad tokiame straipsnelyje padorumas reikalaija ir išvardinti visus pagerbtus garbės piliečius?

    • Asta says:
      8 mėnesiai ago

      Lengva nueiti į garbės piliečių sąrašą, pažvelgti, atsiminti ir taip pačiam pagerbti jų darbus ir atminimą. Jei trukta gabumų, tai prašome
      Antanas Tyla 2009 m.
      Evgenija Baltronienė 2011 m.
      Alvydas Bitinas 2014 m.
      Vacius Bražėnas 2016 m.
      Ferdinandas Pranas Jakšys 2018 m.
      Osvaldas Janonis 2019 m.
      Bronė Lukaitienė 2019 m.
      SIGUTIS OBELEVIČIUS 2024 m

      • Pataisymas says:
        8 mėnesiai ago

        Eugenija Baltronienė, 2024.

        • Jap says:
          8 mėnesiai ago

          Suteiktas vardas ne 2024 m, o 2011

        • Asta says:
          8 mėnesiai ago

          Taisytojas atsirado, nerašyk komentarų ir niekas nežinos, kad durna (-as)

  14. Pagarba says:
    8 mėnesiai ago

    Šaunu, kad pasinaudojo šefo atostogomis ir padarė. Pagarba Dainiui Žiogeliui. Kai žmogus yra tikras anykštėnas, tai ir mąsto ir daro apie Anykščių kraštą, o ne apie Maišiagalą.

Kitas įrašas
Svėdasų seniūnijos seniūnas Saulius Rasalas feisbuke pasidalijo šia nuotrauka, prie kurios brūkštelėjo: „Pašalinti medžiai“. „Anykštai“ seniūnas sakė, kad šie du medžiai jau kėlė pavojų, o leidimą juos pašalinti išdavė rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.

Tikina, kad sveiki medžiai rajone – nešalinami

Panašūs straipsniai

Tylūs barjerai augimui: kada kalbos nemokėjimas tampa kliūtimi plėtrai?

2025-06-16
0

Tarptautinė rinka atveria begales galimybių – nuo partnerystės ir tiekimo grandinių iki tiesioginės plėtros į užsienio šalis. Tačiau viena iš...

Antradienio „Anykštoje” 2025-06-16

2025-06-16
3

...

Anykštėnai ūkininkai dalyvaus pikete prie parlamento

2025-06-16
6

Seimui tęsiant mokestinių pakeitimų svarstymus, dalis ūkininkų bendruomenės ruošiasi protestuoti prieš politikų svarstomas mokesčių korekcijas.

Lietuvos grūdų augintojų asociacijos kartu su...

Kaip sutvarkyti sandėlį, kad tilptų dvigubai daugiau?

2025-06-16
0

Tvarkingas sandėlis – tai ne tik patogesnis darbas, bet ir efektyvesnis vietos panaudojimas. Dažnai atrodo, kad erdvės nepakanka, tačiau su...

Anykšta TV:

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

Naujienos

Tylūs barjerai augimui: kada kalbos nemokėjimas tampa kliūtimi plėtrai?
Antradienio „Anykštoje” 2025-06-16
Anykštėnai ūkininkai dalyvaus pikete prie parlamento
Kaip sutvarkyti sandėlį, kad tilptų dvigubai daugiau?
Natūralus stilius jūsų terasoje: kaip suderinti medžiagas ir formas
Pasirašė susitarimą dėl sutarties nutraukimo

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Birželio 15 dienos apskrities įvykių apžvalga
Birželio 14 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Birželio 13 dienos Utenos apskrities įvykių apžvalga
Birželio 12 dienos apskrities įvykių apžvalga
Birželio 11 dienos apskrities įvykių apžvalga
Birželio 10 dienos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

TTK pritarė siūlymui švelninti atsakomybę „čekiukų“ bylose, keturi komiteto nariai paliko posėdį
Ūkininkai protestuos prieš mokesčių reformą – rengiamas įspėjamasis piketas
Vienuoliktokams ir dvyliktokams – paskutinė pagrindinės brandos egzaminų sesijos savaitė
VRM su savivaldybėmis pasirašė sutartis dėl priedangų įrengimo finansavimo
Užimtumo tarnyba: kas penktas darbo pasiūlymas – apdirbamojoje gamyboje
Premjeras: moterims turi būti sudarytos sąlygos tarnauti kariuomenėje, bet prievolė – tik vyrams

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

skelbimas žiūrėk

skelbimas žiūrėk

Apklausa

Kokios spalvos drabužius dažniausiai dėvite?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jaros prekyba

Jaros prekyba

Anyksciu baldai

Anyksciu baldai

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Husquarna atsinaujinkite

Husquarna atsinaujinkite

800x800_AGROBITE_LT

800x800_AGROBITE_LT

AKC BANERIS

AKC BANERIS

AMC baneris

AMC baneris

Anyksciu vandenys_ logotipas

Anyksciu vandenys_ logotipas

baseino bangenis stovykla

baseino bangenis stovykla

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Projektą „Legenda: gyvieji Anykščiai – 2025“

10 000 Eur iš dalies finansuoja

Medijų rėmimo fondas.

anykta.lt logo
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In