
Seimas ketvirtadienį priėmė svarstyti Vyriausybės pakoreguotas Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pataisas.
Už balsavo 72 Seimo nariai, prieš buvo 36, o devyni susilaikė.
Imtis NT mokesčio korekcijų parlamentarams pavyko iš antro karto: antradienį projektui dviejų balsų persvara po pateikimo nebuvo pritarta.
Deltuvos šiaurinėje apygardoje išrinktas Seimo narys, socialdemokratas Arūnas Dudėnas bei demokratas Tomas Tomilinas balsavo už.
nuostabu, išbuožins visus! Toliau balsuokite už socialpedus ir pedofilinę koncervatą!
Ačiū kurortui už būsto kainas ir didesnius surenkamus mokesčius.
Prieš rinkimus riebiausia gvazdikų žvaigždė giedojo už socialinį teisingumą ir jokių NT mokesčių programoj neskelbė. Dabar ta žvaigždė sau tyliai „vargsta” Briuselio parlamente, o skurstantiems lietuvaičiams be jokių skrupulų ruošiamasi nudirt penkias skūras, nes partinis elitas įprato vogt milijardais.Ar Anykščių socdėmai nė prie ko? Jie juk irgi priklauso paluckinei šaikai. Koloborantai ir tiek.
Kažin ką atstovauja Dūdenas su Tomilinu: rinkėjus ar savo partinius bosus? Ar anykštėnai trokšta NT jungo ? Tikrai ne. Būtinas seimūnų atšaukimo mechanizmas, nes per rinkimus deklaruoja vienus lozungus, o iškart po rinkimų žmonėms rodo špygas. Šlykštu net žiūrėt į tuos niekšus ir melagius.