Birželio 25 dieną Vilniuje vyks iš Anykščių kilusio, Anykščiams kuriančio skulptoriaus, Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto profesoriaus Romualdo Inčirausko parodos „Vaizdasėjys“ atidarymas, skirtas menininko kūrybos 50-mečio progai.
Prof. R. Inčirauskas yra Talino dailės instituto absolventas. Nuo 1979-ųjų jis dėsto VDA Telšių filiale. Nuo 2002 metų – docentas, nuo 2010-ųjų – profesorius. Jis žinomas medalininkas, tarptautinės medalininkų sąjungos narys, daugybės tarptautinių konkursų laureatas. Jis Anykščių žydų atminimui sukūrė visą ciklą kūrinių.























