• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Penktadienis, 11 liepos, 2025
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

Viešbučių interjero idėjos, kurios tiks ir jūsų namuose

Pranešimas spaudai
2017-08-26
Naujienos
0
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Viešbučiai, norėdami lankytojams sukurti išskirtinę bei patogią aplinką, nuolat investuoja į kūrybingus, išskirtinus interjerus bei technologijas, kurios naudodamos mažai energijos svečiams sukuria kasdienio gyvenimo komfortą. „Dalį jų sprendimų galime pasiskolinti ir, pritaikę savo namuose, skurti ypatingą atmosferą ir patogesnę kasdienybę“, – teigia interjero dizainerė Monika Juknienė.

Tamsios spalvos ne visuomet blogai

„Viešbutyje sienos gali būti išmuštos medžiaga ar specialia danga – namuose taip paprastai nedaroma. Danga su audinio tekstūra kambarį paverčia šiltesniu ir gilesniu – sienų dažai to negali suteikti. 

Neretai viešbučių sienos yra tamsesnių atspalvių nei namuose: anglies pilkumo, rašalo mėlynumo, sodrios žalios – jie sukuria netikėtą, dramatišką efektą ir tampa puikiu fonu baldų apmušalams, faktūroms ar meno kūriniams išryškinti.
Tokius interjerus galime matyti viešbutyje William Niujorke, Le Roch Paryžiuje, Henrietta Londone, Soho House Berlyne bei kitur. Šią idėją galima pritaikyti ir namuose, pavyzdžiui, tamsiai mėlyname fone daiktai atrodo didingesni, be to, mėlyna suteikia kilmingumo“, – sako interjero dizainerė M. Juknienė.
Ji prisipažįsta mėgstanti aukštus, minkštu veliūru ar natūralia oda aptrauktus fotelius kaip Scandic Park Stokholme, Falkensteiner Bratislavoje ar Radisson Blu Scandinavia Kopenhagoje – atsisėdę juose tarsi paskęstame ir pasislepiame. Šią idėją taip pat galima pasiskolinti.

Iš viešbučių galima nusižiūrėti ir technologijas

Anot dizainerės, dar vienas geras, namuose pritaikomas sprendimas – šviesos intensyvumo reguliavimas, kuris bet kuriuo metu leidžia kurti norimą būsto atmosferą. Tiesa, dabar būstuose atsiranda vis daugiau valdymo skydelių, pultelių, termostatų, jungiklių ir valdiklių, o tai ne visuomet patogu.
„Visas inžinerines viešbučio kambario sistemas (vėdinimą, temperatūrą, apšvietimą, vaizdo ir garso aparatūrą), įdiegus KNX sistemą, galima sujungti į protingų namų sistemą, valdomą vos viena, pavyzdžiui, „Smart Control 7“ panele. Daugybė atskirų valdymo prietaisų yra nepraktiška, be to, smarkiai apkrauna interjerą“, – sako dizainerė.
Jai pritaria ir protingų namų sistemų centro „Jung Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis, kurio įmonė nuolat prisideda prie viešbučių įrengimo. „Viešbutis svečiui pasiūlo įtraukiančią ir jaukią aplinką, personalas perima buitinius rūpesčius, o kasdienį komfortą kuria protingo namo sistemos.
Jos gali pasirūpinti tinkama kambario temperatūra, ventiliacija, apšvietimu, muzika, užraktais. Jeigu reikia, jos gali neleisti rasoti veidrodžiui vonioje kol prausiatės, permatomas stiklo pertvaras paversti matinėmis ir t. t. Neretai su tokiomis sistemomis susidūrę viešbučiuose, žmonės jas nori įsirengti ir savo būstuose“, – pasakoja R. Skurdenis.

Lietuvoje – permainų metas

Išskirtinius interjerus bei protingo būsto sistemas derinančio Vilniaus viešbučio „Artagonist“ vadovas Vilius Vaičekauskas teigia, kad nedidelių ir išskirtinių viešbučių skaičius nuolatos auga.
„Svečiai net ir trumpos viešnagės metu nori kitokių patirčių ir pojūčių. Lietuvoje viešbučių vystymas ilgą laiką buvo sustojęs, tačiau dabar situacija pasikeitusi – vien per kelis artimiausius metus pas mus atsiras daugiau tarptautinių viešbučių tinklų, kurie ir atsineš savo unikalias patirtis, sprendimus ir pasiūlymus“, – teigia „Artagonist“ vadovas.
Anot jo, išmanaus būsto technologijas viešbučiai renkasi dėl ilgalaikės ekonominės naudos, mat taip taupomos sąnaudos, geriau išpildomi svečių lūkesčiai, greičiau reaguojama į situacijas, o svečio viešnagė gerokai palengvinama.
Išmaniųjų technologijų teikiamą dvejopą – ekonominę bei padidinto komforto – naudą akcentuoja ir R. Skurdenis. Pasak jo, naujosios technologijos leidžia energiją naudoti tik ten kur reikia, kada reikia ir tik tiek kiek reikia. Taip inžinerinės sistemos prisitaiko prie svečio gyvenimo ritmo, poreikių bei įpročių, didina komfortą, o viešbučio personalas gali tiksliau reaguoti į svečio poreikius bei operatyviai šalinti bet kokius trikdžius.

Visas valdymas – mobiliajame telefone

„Dauguma viešbučių supranta, kad unikalus dizainas – būdas išsiskirti ir pritraukti lankytojus. Pavyzdžiui, Paryžiaus Hôtel La Maison Champs Elysées turi kambarį, kuriame ir sienos, ir grindys yra juodos, Climpton Gray Čikagoje man ypač patiko elegantiški interjerai su žydromis užuolaidomis, ryškus Idol Hotel Paryžiuje interjeras sukurtas muzikos motyvais, o Barcelo Torre Madride – žaismingas ir šviesus Art Deco stiliaus viešbutis, kuriame – beveik visos spalvų paletės spalvos.
Lietuvoje dauguma viešbučių interjerų – atsargūs, neutralūs, truputį nedrąsūs. Ateityje ir pas mus populiarės spalvingesni viešbučiai, pvz., pastelinių spalvų kaip Hotel Pastel Paryžiuje ir Eden Locke ar ryškesnių, pvz., naujas Stokholmo viešbutis Scandic Haymarket, taip pat Hotel Bienvenue ir Hotel Vernet Paryžiuje, Room Mate Giulia Milane, Casa Flora Venecijoje, No Mad Niujorke“, – teigia M. Juknienė.
Anot jos, pirmąjį įspūdį viešbutis kuria savo vestibiuliu, fojė bei registratūra, todėl pageidautina, kad jie būtų stulbinantys, traukiantys akį bei kartu jaukūs. Taip pat ir mūsų namuose prieškambaris ir vaizdas tik įėjus į namus turi daryti įspūdį, būti viena gražiausių būsto vietų, mat jis reprezentuoja visus namus.
Kitas svarbus interjero elementas – meno kūriniai. Menas patraukia dėmesį, labiau nei bet kas kitas kuria nuotaiką. Dizainerės teigimu, ateityje viešbučiai bus vis išmanesni, ekonomiškesni ir komfortiškesni. Visas reikiamas komandas ir kambario funkcijas bus galima valdyti savo telefonu.
M. Juknienei pritaria ir „Jung Vilnius“ vadovas. Tiesa, pasak jo, jau dabar yra visos galimybės valdyti kambarius (ventiliaciją, apšvietimą, vėdinimą, užraktus, žaliuzes ir t. t.) telefonu. Tik belieka sulaukti kol naujausios viešbučių raidos tendencijos pasivys toli į priekį išsiveržusias bei kiekvienam norinčiam jau dabar prieinamas technologijas.

Kitas įrašas

Socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“ dalyvavo ir Anykščių rajono mokiniai

Panašūs straipsniai

Garbės piliečio vardą pasiūlyta suteikti dviem anykštėnams

2025-07-11
0

Liepos 11 dieną, penktadienį, posėdžiavusi Anykščių rajono savivaldybės garbės piliečio vardo suteikimo komisija nusprendė Anykščių rajono garbės piliečio vardą...

Biblioteką pasiekė dar viena ukrainietiškų knygų siunta

2025-07-11
0

Ukrainos knygų centrą Anykščių L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje pasiekė dar viena dovanotų knygų siunta. Kaip skelbia Anykščių krašto...

Prie elektros balansavimo rinkos Lietuvoje prisijungė pirmasis saulės parkas, esantis Anykščių rajone

2025-07-11
0

Prie Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorės „Litgrid“ organizuojamos elektros energijos balansavimo rinkos prisijungė ir pirmuosius pasiūlymus pateikė naujas dalyvis –...

Mokyklos jau ruošiasi naujiems mokslo metams

2025-07-11
0

Iki naujų mokslo metų pradžios dar nemažai laiko, tačiau Anykščių rajono mokyklose jau ruošiamasi rugsėjo 1-ajai.

Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos direktorė...

Anykšta TV:

Naujienos iš interneto

traffix.lt

Taip pat skaitykite:

Naujienos

Garbės piliečio vardą pasiūlyta suteikti dviem anykštėnams
Biblioteką pasiekė dar viena ukrainietiškų knygų siunta
Prie elektros balansavimo rinkos Lietuvoje prisijungė pirmasis saulės parkas, esantis Anykščių rajone
Mokyklos jau ruošiasi naujiems mokslo metams
Pirmuosius egzaminų „šimtukus” surinko biliūniečiai
Anykščiai ruošiasi krizėms: pasirašytos 11 sutarčių dėl maisto tiekimo, tačiau gyventojai raginami pasirūpinti savimi

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Liepos 10 dienos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 9 dienos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 8 dienos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 7 dienos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 6 dienos apskrities įvykių apžvalga
Liepos 5 dienos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

Rusijos prekių eksportas sausį-gegužę menko 6,2 proc., importas augo 1,7 proc.
Ministerija siūlo švelninti reikalavimus kurorto statusui
Baigtas tyrimas dėl mirtino incidento Utenos ralyje
Daugėja griežtai neigiamai vertinančių Vyriausybę gyventojų skaičius
„Via Lietuva“: magistralės Vilnius–Utena rekonstravimas įsibėgėjo – atskirose atkarpose jau paklotas asfalto pagrindo sluoksnis
Kristijonui Bartoševičiui už seksualinius nusikaltimus prieš nepilnamečius – 7 metai kalėjimo

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

skelbimas žiūrėk

skelbimas žiūrėk

Apklausa

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jaros prekyba

Jaros prekyba

Anyksciu baldai

Anyksciu baldai

PIANISTAI_800x800

PIANISTAI_800x800

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

anyksta 300×250

anyksta 300×250

Husquarna atsinaujinkite

Husquarna atsinaujinkite

800x800_AGROBITE_LT

800x800_AGROBITE_LT

AKC BANERIS

AKC BANERIS

AMC baneris

AMC baneris

Anyksciu vandenys_ logotipas

Anyksciu vandenys_ logotipas

baseino bangenis stovykla

baseino bangenis stovykla

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Projektą „Legenda: gyvieji Anykščiai – 2025“

10 000 Eur iš dalies finansuoja

Medijų rėmimo fondas.

anykta.lt logo
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
    • Lietuvos ir užsienio naujienos
  • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Premium Anykšta
  • Aukštaitiškas formatas
  • Gyvieji Anykščiai
  • Vox Populi
    • Laiškai
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Anykšta TV
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
    • Veiklos Anykščiai
  • Skelbimai
  • Prenumerata
  • Renginiai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
    • Ženklai ir žmonės

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In