
Įvyko! Gegužės 2 dieną vyko pirmasis istorijoje nuotolinis “ONLINE” karatė čempionatas. Istorija ne tik Lietuvoje, ne tik Europoje, bet ir visame Pasaulyje! Įvyko pirmosios “Moksleivių kyokushin karatė KATA nuotolinės pirmenybės “Būk Namie””. Buvo daug emocijų visiems – organizatoriams, teisėjams, dalyviams, tėveliams, treneriams. Bet viskas praėjo ir praėjo sėkmingai! Džiaugiamės tokiu gausiu dalyvių skaičiumi virš 170 dalyvių, bei puikiu trenerių paruošimu varžyboms per tokį trumpą laiką!
Varžybų atidarymo metu visus pasveikino švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė ir Lietuvos kyokushin karatė federacijos prezidentas Vidmantas Poškaitis.
Anykščių karatė sporto klubą atstovavo keturios sportininkės. Savo amžiaus grupėse čempionėmis tapo Eglė Raščiauskaitė ir Eimantė Magylaitė. Varžybų vicečempione tapo Gabrielė Šilaikaitė. Tręčiąją vietą iškovojo Kristina Mackelaitė.
Džiaugiamės teisėjų darbu, kuris buvo tikrai neįprastas ir sunkus. Dar kartą dėkojame visiems varžybų dalyviams bei sveikiname nugalėtojus! Jūs visi ne tik tapote čempionais, bet ir patekote į istoriją! Tikimės, kad greitu metu galėsime susitikt varžybose gyvai!
994711 890720This really is a great common sense post. Really valuable to one who is just discovering the resouces about this part. It will certainly support educate me. 616573