Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

- Daktare, sakykit, man gripas?

- Taip.

- Kiaulių?

- Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją 4 ryto, turėdamas temperatūros 36,7…

Komentaras

Svedasu Jadze:„Už tai Svedasys unt ežera bus padaryta laivų nulaidimo prieplauka už vyriausybės duodamus pinigus. Tai skaitykit, kad unt ežerą ir duosis suvažiavį iš miestų visokie matarinių vandes matociklų ir kitų vandeninių traktorių šoperiai, a svedasiškes materėlas, katras kvietkus paežerėj sadina, galas tik per fb prisimit ramybį ir gamtos grožybį.
Vat jum ir liberai ir valdiškas devintynes per Petrines ir Povilines."

Komentuoti
Rimantas Bekintis dienos šviesos nebeturėtų išvysti. delfi.lt. nuotr.

Šiaulių apygardos prokuratūra Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje Kelmės rajone esančiame Kražių miestelyje gyvenusių keturių moterų nužudymu ir plėšimu kaltinamas 58-erių metų Rimantas Bekintis. Ekspertai nustatė, kad iš Svėdasų kilęs ir prieš trisdešimt metų senutę Svėdasų seniūnijos Aulelių miške nužudęs R.Bekintis yra pakaltinamas.

„Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo dienomis kaltinamasis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir norėdamas jo įsigyti dar, pažįstamų Kražių gyventojų prašė paskolinti pinigų, o jų negavęs ar gavęs per mažai, itin žiauriai nužudė jas. Skirtingomis dienomis kaltinamasis įsiprašydavo į pažįstamųjų namus, kur bandydavo gauti pinigų. Moterys sakydamos, kad neturi paskolinti pinigų ar paskolindamos tik kelis eurus, tapo plėšiko aukomis jų pačių namuose. Paskutinę dieną nukentėjusiąja tapo ir jau pas nužudytąją norėjusi apsilankyti socialinė darbuotoja. Ji nužudytosios senolės namuose aptiko pinigų ieškantį R. Bekintį ir pati tapo žiauraus nusikaltimo auka. Tą pačią dieną artimiesiems pasigedus į skambučius neatsiliepiančių moterų, buvo aptikti žiauraus nusikaltimo padariniai. Po šių įvykių sulaikytas įtariamasis savo kaltę pripažino.” – rašo portalas lrytas.lt. R.Bekinčiui gresia kalėjimas iki gyvos galvos.
R.Bekintis teisėsaugininkams aiškino, kad 2007 m. dar nužudė vyrą, o 2012 m. - moterį. Tačiau kaltinimai dėl šių dviejų žmogžudysčių jam nebus pareikšti, nes tokių žmogžudysčių … nėra buvę.
R.Bekintis teistas mažiausiai 12 kartų. Apie Svėdasų žmogžudystę jis pasigyrė kameros draugams už kitus nusikaltimus sėdėdamas kalėjime. Atliekant tyrimą išsiaiškinta, kad 1984-aisias R.Bekintis 85-erių metų močiutę nuvedė į mišką, spygliuota viela pririšo ją prie medžio. Auka stebėjo, kaip žmogžudys jai kasa duobę. Iškasęs duobę, R.Bekintis močiutei tvojo kastuvu per galvą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta