Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti
2021-04-19

Komentaras

Taigi:„Gyvename laikais, kai protingi žmonės laikomi kvailiais, kvailiai laikomi protingais, sveiki žmonės laikomi ligoniais, ligoniai laikomi sveikais. Turi būtinai sirgti, į oganizmą leistis nuodus, po 2-3 dozes į metus, tik tada būsi laikomas sveiku. O tas žmogus, kuris turi gerą imuninę sistemą, daug metų nesirgo peršalimo ligomis, laikomas ligoniu ir pavojingu, nes jis nenori dalyvauti eksperimentinių vakcinų išbandyme, klauso specialistų, kurie daug metų tiria koronavirusus ir perspėja, jog vakcinos yra rizika žmogaus imuninei sistemai ir jokios naudos, nes pasiskiepiję taip pat bus viruso nešiotojai ir taip pat sirgs, todėl jie niekuo nesiskirs nuo nepasiskiepijusių, todėl privalės elgtis taip pat.
Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą vertinu kaip fašizmą. Įdomu tik ar į valdžią išrinkti yra visiškai kvaili, jog nesuvokia, kad tokie siūlymai yra nusikalstami, pažeidžia ne tik Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnius, bet ir tarptautinės teisės dokumentus, Europos Tarybos rezoliuciją, ar yra tokie tikri, kad jų šeimininkas yra galingas ir toks bus visada, todėl už tai ateityje jiems nereikės atsakyti. Pritariantiems fašizmui, reikėtų nors kažkiek įjungti savo smegenis, ir pagavoti, kad po vieno idiotizmo gali sekti kitas idiotizmas, kuris gali ir juos skaudžiai paliesti.
Lietuvą seniai valdo ne protas, išmintis, dirbantis dėl valstybės ir jos gyventojų, bet gudrumas, savanaudiškumas, kai dirbama dėl savęs, partinių gaujų ir narių naudos. Toks yra rinkėjų pasirinkimas. Ypač tai gerai matoma šioje kadencijoje. Uždarius Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, ir net visą Vyriausybę, niekas jų nepasigestų, galbūt net nauda būtų – būtų sutaupyta daug milijonų."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pritariam

  Nuoroda

  Prisidengiant liga sukamos aferos.

  Prieš 3 savaičių
 • Medikė

  Nuoroda

  Manau, kad tokius idijotiškų komentarų rašytojus reiktų identifikuoti ir priverstinai gydyti jų psichiką.

  Prieš 3 savaičių
 • Algis

  Nuoroda

  Pasaulis margas bet tokio margo pusgalvio neteko girdėti, nebent Kepenis ir jo rušiškos propogandos šaika. Anksčiau tokius sveikindavau kad man greičiau eilė ateitų vakcinos dozei, dabar kai pirmą dozę gavau galiu tik pasijuokt iš tokio pusgalvio

  Prieš 3 savaičių
 • Taigi

  atsakymas į: Algis Nuoroda

  Jūsų komentaras tik patvirtina mano pastebėjimus. Esate iš tų, kurie tiki mokslu ir juokiatės iš mokslo, jo nežinodamas, juo nesidomėdamas, nesistengdamas jo pažinti, gauti žinių iš mokslą gerai išmanančių žmonių. Žinote lietuvių liaudies patarlę - kvailys iš visko juokiasi?

  Prieš 3 savaičių
 • Kur matote savanaudiškumą?

  Prieš 3 savaičių