Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Viena didžiausių Baltijos šalyse didmeninės prekybos ir distribucijos bendrovių „Eugesta“ pernai gavo 99,484 mln. eurų pajamų – 7,9 proc. daugiau nei 2019 metais (92,197 mln. eurų).

Bendrovės grynasis pelnas per metus mažėjo 0,4 proc. iki 2,054 mln. eurų (2,062 mln. eurų), rašoma Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje.

Pasak bendrovės, pajamų didėjimą lėmė tai, kad jos asortimentą daugiausia sudaro plataus ir greito vartojimo prekės – maisto prekės, buitinė chemija, gėrimai.

„Vyriausybės įvestų karantinų laikotarpiu šių prekių vartotojai buvo priversti mažiau judėti ir daugiau laiko praleisti namuose, įskaitant ir maisto ruošimą namuose, todėl, atitinkamai, minėtų prekių paklausa išaugo“, – rašoma metiniame pranešime.

Pasak „Eugestos“, koronaviruso pandemija turės įtakos bendrovės šių metų rezultatams, tačiau ji teigė negalinti konkrečiai prognozuoti veiklos rezultatų.

Bendrovė 2020 metais išmokėjo 2 mln. eurų dividendų, 2019 metais – 1,5 mln. eurų.

Praėjusių metų pabaigoje Vilniaus įmonėje dirbo 424 darbuotojai (2019 metų pabaigoje – 403).

94,7 proc. „Eugestos“ akcijų valdo „KS investicija“.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta