Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

"Kur atostogavote?" - "Tenerifėje". - "O kur ji yra?" - "Neįsivaizduoju, skridome lėktuvu".

Komentaras

Pardavėja:„Ar pagalvojo Veryga apie pardavėjas,prastumdamas durną įstatymą. Kiek reikia išklausyti žmonių pretenzijų
lr keiksmažodžių,kai negali nusipirkti alaus ar kitokio gėrimo po trečios valandos sekmadienį. O ar kas ištyrė kiek padaugėja klientų prieš trečią. Alkoholinių gėrimų pardavimas sekmadienį nemažesnis,nei kitomis dienomis. O jaunimui parduodamas alų,turi prašyti dokumento,ir kaip paprašai vyresnio ,kuris prie savęs neturi,tai to prisiklausai,kad net ausis linksta. O jaunesni paprašo senių ir tie nuperka. Pridarė problemų ir perkančiam ir parduodančiam."

Komentuoti
Anykščių policijos komisariato viršininkas Raimundas Razmislavičius sako, kad policininkams nelengva atpažinti plintančias modifikuotas kanapes.
Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo prevencinę priemonę „Aguona – 2007“.

Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai, kaip ir visos respublikos policija, siekdami nustatyti neteisėtai auginamų aguonų, kanapių ar kitų į narkotinių ar psichotropinių medžiagų sąrašą įtrauktų pasėlių plotus, šia veikla neteisėtai užsiimančius asmenis, bei asmenis užsiimančius neteisėtu narkotinių medžiagų gaminimu, įgijimu ir platinimu, vykdo prevencinę priemonę „Aguona – 2007“.

Anykščių policijos komisariato viršininkas Raimundas Razmislavičius, paklaustas apie vykdomą akciją, sakė:"Kol kas aguonų nerasta, pasibaigus akcijai, kažkokie rezultatai bus,  be to, ir be aguonų yra kitų draudžiamų augalų, plinta įvairios modifikuotos kanapės, kurias atpažinti nėra paprasta".

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta