Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti
Botanikos instituto direktorius Valerijus Rašomavičius išbando mero Sigito Obelevičiaus įrengtos pelkės natūralumą.
Gegužės 12 dieną, Traupio pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė konferencija "Želdynai urbanizuotoje aplinkoje: edukaciniai ir rekreaciniai projektai, skirta "Medumėlės" klubo 30 metų jubiliejui.

 

Gegužės 12 dieną, Traupio pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė konferencija "Želdynai urbanizuotoje aplinkoje: edukaciniai ir rekreaciniai projektai, skirta "Medumėlės" klubo 30 metų jubiliejui.

 

Respublikinis retųjų augalų pažinimo ir globos klubas “Medumėlė”, įregistruotas prie Lietuvos botanikų draugijos, vienija studentus, dėstytojus, mokytojus ir moksleivius.Į «Medumėlės» klubą renkasi žmonės, kurių siekis geriau pažinti gamtą apskritai, augaliją, ieškoti naujų retųjų augalų augaviečių, aplankyti saugomus gamtos objektus ir teritorijas, istorines vietoves, kultūros paminklus, susipažinti su tautos etnokultūra. Taigi tyrinėjimų kryptis apima ir gamtą, ir socialinę aplinką.

Šiemet Traupyje vykusioje konferencijoje daugausia dėmesio buvo skiriama dekoratyviniams augalams ir augalų kolekcijoms. Buvo skaitomi pranešimai apie Lazdijų, Pasvalio, Šilutės ir Jurbarko regionų gamtą,

Anykščių meras, Lietuvos retųjų augalų pažinimo ir globos klubo „Medumėlė" tarybos narys Sigitas Obelevičius skaitė pranešimą  apie Traupio botanikos daržą, o jo bendrapavardis K.Obelevičius - apie Miunheno parkų dekoratyvinius augalus. 

 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta