Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Kiekvieną vakarą, iš karto po žinių, anykštėnė Onutė įsijungdavo siaubo filmus, kad šiek tiek nusiramintų ir ramiau užmigtų.

Komentaras

Alio:„Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit."

Skaityti komentarus (2)
Eismo nelaimės ties Anykščių ir Panevėžio rajonų riba, prie Raguvėlės gyvienvietės, nesibaigia. Rugpjūčio pradžioje įvykusioje avarijoje žuvo 3 žmonės, 4 buvo sužeisti. Šį trečiadienį beveik toje pačioje vietoje autoavariją patyrė raguvėliškio vairuojamas automobilis.

29 metų Gedo Mazūros vairuojamas automobilis „Ford Scorpio“ tarp 18-19 valandos  nulėkė nuo kelio ir iš pradžių trenkėsi į rajono ribas žymintį betoninį ženklą „Laimingo kelio“, po to - į medžius. G.Mozūro vairuojamas automobilis pradėjo slysti Panevėžio, o į medžius trenkėsi jau būdamas Anykščių rajono ribose. Vyras gydomas Panevėžio ligoninėje. Nelaimė įvyko likus apytiksliai 50 metrų nuo namo, kuriame gyvena G.Mazūras.

Tai ne vienintelė tą dieną nutikusi nelaimė Raguvėlėje. Apie pietus sudegė G.Mazūros motinos gyvenamasis namas.

Anykščių rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus viršininkas Arvydas Mėlynis sakė, jog toje vietoje kur įvyko nelaimė, bus imtasi priemonių - bus ribojamas greitis, statomas ženklas perspėjantis apie avaringą ruožą.

Rytis Kulbokas
rytis.k@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta