Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti
„Anykšta“ primena, kad šią savaitę redakcija dar laukia moksleivių konkursinių rašinių - kitą ketvirtadienį Anykščių koplyčioje vyks baigiamoji projekto „Viešumo svarba pilietiškumo ugdymo procese” konferencija. „Anykšta“ primena, kad šią savaitę redakcija dar laukia moksleivių konkursinių rašinių -  kitą ketvirtadienį Anykščių koplyčioje vyks baigiamoji projekto „Viešumo svarba pilietiškumo ugdymo procese” konferencija.
Primename, kad konkurse gali dalyvauti 5-8 ir 9-12 klasių mokiniai. Laukiame rašinių temomis “Mano balsas svarbus visuomenei”, “Ką aš padariau, kad mokykloje būtų gera?”,”Ir mažas akmenėlis didelį vežimą nuverčia”
Visi į redakciją atsiųsti rašiniai bus publikuojami internetinio portalo www.anyksta.lt rubrikoje “Pozicija”.
Moksleivių darbus vertins komisija, kurioje dalyvaus trys “Anykštos” žurnalistai bei projekto partneriai – Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, pirmasis Anykščių rajono meras, M.Riomerio universiteto dėstytojas Saulius Nefas ir Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininkas, istorikas, profesorius Antanas Tyla.
Moksleivių rašinių konkurso laureatai bus pakviesti į baigiamąją konferenciją Anykščių koplyčioje “Viešumo svarba demokratijos ugdymui” kurioje pranešimus skaitys A.Tyla. S.Nefas ir D.Radzevičius. Konferencijos metu vyks diskusija “Ar visada tylėjimas auksas, o kalba – sidabras” su rašinių konkurso dalyviais, mokytojais, “Anykštos” žurnalistais, konferencijos svečiais.
Baigiamosios konferencijos metu moksleivių konkurso nugalėtojai bus apdovanoti.
ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta