Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti
Įtariamas žiauriu Žiurlių vienkiemio gyventojos 76-erių Irenos Jaruševičienės nužudymu, S.Orda sėkmingai slapstosi
Stanislovas Orda, kurio rasti vis nesiseka Anykščių rajono policijai, kaip įtariama, vykdo nusikaltimus gretimuose rajonuose.

Stanislovas Orda, kurio rasti vis nesiseka Anykščių rajono policijai, kaip įtariama, vykdo nusikaltimus gretimuose rajonuose.

Įtariamas žiauriu Žiurlių vienkiemio gyventojos 76-erių Irenos Jaruševičienės nužudymu (moteris surištom rankom ir kojom buvo įmesta į šulinį) S.Orda sėkmingai slapstosi ne tik nuo policijos – jo nepavyko rasti netgi pakėlus į orą Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnį “MI8”.

Policijos teigimu, yra įtarimų, kad ieškomas recidyvistas gretimame Ukmergės rajone įvykdė du plėšimus. Pareigūnai perspėja gyventojus, kad S.Orda gali prašytis darbo vienkiemiuose.

Sveta VITKIENĖ
sveta.v@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta