Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Du draugai kalbėjosi. Vienas klausė: „Jonai, ką tu sakytum, jei sutiktum moterį, kuri tave visada supras, visada tave mylės, visada tavimi rūpinsis, viską tau atleis? Ką tu pasakytum tokiai moteriai?“ Jonas atsakė: „Aš jai pasakyčiau ‚labas, mama‘“.

Komentaras

Leonas Alesionka: "Maniau, prisiskaitęs visokių ankstesnių komentarų, išterlios Anykščiai dar vieną sieną grafičiu ir tik sugadins. Ogi ne! Kukli freska kaip langas, išraiškinga, gero meninio lygio sprendimas. Ir patiems pažiūrėti ir svečiams ne gėda parodyti. Kuklus buvusios ir išžūdytos žydų tautos žmonių, Anykščių gyventojų, atminimas. Nerėksminga ir giliai prasminga. Sveikinu kūrėjus ir sumanytojus."

Skaityti komentarus (8)

2018 metais Lietuvos nacionalinio dramos teatro rezidencija tapsiantys Anykščiai teatro mėgėjams paruošė ir dar vieną staigmeną. 2018 m. rugpjūčio pradžioje čia vyks Šiaurės Europos mėgėjų teatrų aljanso (NEATA) festivalis, kurio programoje – 11 mėgėjų teatrų iš Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Farerų salų, Latvijos ir Lietuvos.

„Pirmą kartą po 18 metų Šiaurės Europos mėgėjų teatrų aljanso festivalis grįžta į Lietuvą ir ne kur kitur, o į Anykščius. Tai – ne tik didelė garbė, atsakomybė, bet puikus įrodymas, kad esame pasiruošę dirbti ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio šalių partneriais“, - sakė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.
2017 m. kovo 24 d. mero kabinete vykusio pristatymo metu kartu su Anykščių kultūros centro direktore Dijana Petrokaite, Kultūros centro teatro režisieriumi Jonu Buziliausku ir Anykščių rajono savivaldybės administracijos vyriausiąja specialiste kultūrai ir turizmui Audrone Pajarskiene buvo aptarti festivalio organizavimo klausimai, beveik 200 dalyvių apgyvendinimas. Diskutuota ir apie galimybę sukurti festivalio bičiulių-savanorių platformą, kurioje užsiregistravę asmenys galės prisidėti prie šio prestižinio festivalio organizavimo ir įgyvendinimo Anykščiuose.
Šiaurės Europos Aljanso mėgėjų teatrų (NEATA) festivalis taip pat papildys Lietuvos šimtmečiui skirtų ir Anykščiuose vyksiančių renginių programą.

 

Anykščių rajono savivaldybės informacija

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.