Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

,,Anykščių vynas“ jau nuo rugpjūčio pabaigos pradėjo supirkinėti obuolius. Kiek vyndariai moka už kilogramą obuolių, net ir nebandėme aiškintis, nes ir ankstesniais metais kaina buvo komercinė paslaptis.

Tačiau paskambinėjus į įvairių miestų obuolių supirktuktuves, galime konstatuoti, kad šįmet obuolių supirkimo kaina yra 6-8 centai už kilogramą. Taigi, už 40 kg obuolių maišą galima gauti apie 3 eurus.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Vardas

    Nuoroda

    Vyndariai moka supirkėjui, o supirkėjas moka pridavėjui. Todėl aiškintis, kiek kainuoja kg obuolių ir reikia pas supirkėją, o ne pas vyndarius. Pridėkit prie supirkimo šiek tiek ir žinosit, kiek moka vyndariai. Radot paslaptį.

    Prieš metus