Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti
Pastato sutvarkymo vizualizacija

Viena savo pavadinimo nepanorusi skelbti naujai įkurta anykštėnų įmonė Anykščiuose, J.Biliūno gatvėje, įsigijo buvusį Anykščių rajono policijos komisariato pastatą ir skelbiasi, kad jis bus netrukus pradėtas remontuoti.


Internetiniuose skelbimuose nurodoma, kad pastatas bus nuomojamas.
Nurodytais kontaktais atsiliepęs Aivaras pasakojo, kad buvusiame policijos komisariato pastate planuojama pakeisti langus, stogo dangą ir atlikti pastato apdailą.
"Tikimės, kad darbai bus pradėti greitai, norėtume susitvarkyti per porą mėnesių", - sakė Aivaras.
Naujieji buvusio policijos komisariato pastato savininkai sakė, kad dėl pastato nuomos jau sulaukė verslo susidomėjimo.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • vitalijus

  Nuoroda

  kiek źinau viena imone veda deribas.. jei dekora uźdetu kaip klaipedoja butu pasaka. dizainere simono ju imones sendien rodè per telika.

  Prieš metus
 • Paslaptis ?

  Nuoroda

  Ko jie bijo ? Gal kokie sukčiai ,kad bijo viešumos .

  Prieš metus
 • Saulius

  Nuoroda

  Kam tas pastatas vistiek veza i utena.kurie nusikslsta.

  Prieš metus
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Super. Miestas vystosi. Valio Obelevičiui ir jo komandai. Galvojau nebeišjudės. Ačiū dievui - klydau. Tik dar liko senus kadrus sutvarkyti. Ypač apsimetėlius

  Prieš metus
 • Ten

  Nuoroda

  Vietoje to pastato reikia suliginus su žeme pastatyti paminklą kankintiems ir nukankintiems žmonėms buvusių milicininkų, amžinai kai praeinu pro pastatą girdžiu kankinami žmonių garsus

  Prieš metus
 • Kaži

  Nuoroda

  ar jie pastato viduje buvo, kad mano, jog pakeitus langus, stogo dangą ir atlikus pastato apdailą jau bus galima nuomoti? :) Bet, duok Dieve, jiems sveikatos. Kad tik tvarkytų ir sutvarkytų.

  Prieš metus
 • Tikrai?

  Nuoroda

  Galų gale! Tipo gal "Anrestas" viską gražins? Jei iš išorės tik padažys, tai bus ta pati dėžė tik su nauju stogu ir plastikiniais langais. Niekuom ji J.Biliūno gatvės nepapuoš.

  Prieš metus
 • Kam tokia nuotrauka det , juk aisku , toks pastatas nebus , aiskiai parasyta kas bus padaryta , reiketu R.A.dabar patikslint - nuotraukoje parodytas pastatas toks bus ar nebus.

  Prieš metus
 • Best opportunity

  Nuoroda

  Kiekvienas gali užsidirbti pinigų internetu iš namų ... Galite uždirbti nuo 5000 USD iki 7000 USD per savaitę. Tai lengva, aš nuolat girdėjau, kaip kiti žmonės man sako, kiek pinigų jie gali užsidirbti internete, todėl nusprendžiau pasidomėti. Na, viskas buvo tiesa ir visiškai pakeitė mano gyvenimą. Praėjusį mėnesį mano darbo užmokesčio čekis buvo 24857 USD, 3 valandas dirbant prie nešiojamojo kompiuterio. Tai aš ir darau

  ...........................>>>>>>>>>>>>>> w­­­­w­­­­w.C­­­­a­­s­­­­h­­f­­­­l­­o­­­­w­­7­7.c­­o­­m

  Prieš metus
 • Valio

  Nuoroda

  Išsivedė STT investicijų stabdį ir miestas pradės gražėti

  Prieš metus
Įkelti daugiau