Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Anykščių rajono tarybos nario, liberalo Kęstučio Indriūno pasiūlymu apmokestinti įvažiuojančius ir pravažiuojančius pro Anykščių miestą susidomėjo Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT).


Panašu, kad šia tema LRT pasirodys reportažas, nes portale anyksta.lt pasirodžiusią žinią pamatę nacionalinio transliuotojo žurnalistai kreipėsi į "Anykštą", prašydami suteikti daugiau informacijos šia tema.
Visą K.Indriūno komentarą, kuriame jis pateikė ir daugiau, kaip pats sakė, "nepopuliarių" pasiūlymų, skaitykite šio antradienio laikraštyje "Anykšta".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pasiulymas

  Nuoroda

  Indriuno kaimynams-kai ponas Indriunas išvažiuos iš savo kiemo tegu susimoka mokesti kaimynams po 10 evru-jeigu nemoka-linčas butu kaimynu...!!! Gal tada prais noras nesamones siutyti viesai!!!

  Prieš 3 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  Daug tikslingiau būtų įvesti šiukšlių mokestį turistams. Kodėl anykštėnai turi mokėti už jų paliktas šiukšles...

  Prieš 3 mėnesių
 • Lana

  Nuoroda

  Tai siekiam kurorto statuso, vystom turizmą. Nereikia mums gamyklų, tai išsigandę tų pačių turistų, apsitverkim, svaičiokim apie aplinkelius, įveskim įvažiavimo mokęstį. Gal rudeņį obuolius gamyklon veš apmokęstinti ir aplinkeliu... Ar tikslas yra asmens reklama, juk net televizija informavo ir brangiai mokėti nereikia. Įdomu būtų paskaičiuoti kiek kainuos darbo vietos mokęsčio rinkliavai vykdyti išlaikymas ir kiek liks biudžete, kad tik į minusą neišėjus. Gal kokį draugą artimąjį ar kaimyną reikia įdarbint, juk mes čia visi savi, tik pasitaiko savesnių. Dabar daug žmonių negali vykdyti veiklos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Algimantas

  Nuoroda

  Tai krapštykite pinigus visi, kas gyvena už miesto ribų. Savivaldybės administratorius gali gali jau ruošti leidimus Miesto gyventojams. Pirmasis įvažiavimo mokestį mokės meras, pvz. 1 euras už 1 dieną Anykščiuose... Prasigyvens miesto biudžetas

  Prieš 3 mėnesių
 • Aa

  atsakymas į: Algimantas Nuoroda

  Ko čia nervuojates, nieko nėra, ojau isterija.

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykštenas

  Nuoroda

  Nu glušu glušas tu esi!!! Atitolik dieve toki žmogu-jis nebesuvokia ka siulo-nuo laisves ir intrigu apsirgo-silpnaprotyste!!!

  Prieš 3 mėnesių
 • Ns

  atsakymas į: Anykštenas Nuoroda

  Geras pasiūlymas

  Prieš 3 mėnesių
 • Na

  Nuoroda

  Palanga mokestį ima, ko Anyksciai kaip kurortas vasarą negalėtų... O plesyti bilietelius atsiras kam.... Nepergyvenkite.

  Prieš 3 mėnesių
 • :)

  Nuoroda

  a tai anas gal ir bilietėlius plėšys ? Kas pramanao, tas ir gano - ar ne taip vaikystėje žaisdavome, Kęstuti ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Oo

  atsakymas į: :) Nuoroda

  Darbo vieta būtų ir tamystai ar tavo artimui

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau