Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą į Anykščių rajono tarybą išrinkta Renata Gudonienė atsisakė tarybos nario mandato. Ją taryboje pakeis Seimo nario Tomo Tomilino padėjėja, buvusi tarybos narė Regina Patalauskienė.


R.Gudonienė neseniai buvo paskirta laikinąja Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktore. Laikinasis savivaldybės įstaigos ar įmonės vadovas tarybos nariu gali būti, jei įstaigoje yra laikinasis vadovas. Šiomis dienomis nuolatinė Anykščių turizmo ir verslo centro direktorė Vilanda Reikalienė parašė pareiškimą išeiti iš darbo. Jos pareiškimą Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius patenkino. Todėl R.Gudonienei nebegalima derinti laikinosios įstaigos vadovės ir tarybos narės pareigų.
Pirmasis „už brūkšnio“ „valstiečių“ sąraše yra sunkiosios atletikos treneris Algirdas Ananka. Tačiau jis šią savaitę ketina parašyta pareiškimą, kad atsisako mandato ir eilę pereleidžia R.Patalauskienei. A.Ananka porinkiminiame „valstiečių“ sąraše yra 7-oje vietoje, R.Patalauskienė - 8-oje. Po jos rikiuojasi į tarybą dėl užimamų pareigų negalintis eiti Andrioniškio seniūnas Rolandas Lančickas bei „Sodros“ darbuotojas Alvydas Janickas.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Petras

  Nuoroda

  Linkiu sekmes Reginai-tikra Valstiete bus taryboje-Dievas yra dar ant musu puikaus krašto

  Prieš 3 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  nuotrauka mokyklos laikų

  Prieš 3 mėnesių
 • Danutė

  Nuoroda

  Na ir sekmės!!!!!!Tik nesiaurinkit gatvių!!!!!

  Prieš 3 mėnesių
 • Indėkit prašam

  Nuoroda

  pilnu žmagaus foto. Ku ti dedat puse veida

  Prieš 3 mėnesių
 • Cha

  Nuoroda

  nereikia nei konkursu i pareigas nei nieko.Graziai sau sustumde figureles ir visi laimingi:DDD

  Prieš 3 mėnesių
 • :0

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  Tamsta reikia su įstatymais susipažinti pirma, paskui rašyti komentarą

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Oho koks valstiečių apetitas ...

  Prieš 3 mėnesių
 • :0

  atsakymas į: Anykštėnas Nuoroda

  Už dyka dirbti? Daug dirbat už dyką? Matot, kad nėra kam eiti į Tarybą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Gėda gėda gėda

  Nuoroda

  Gėdinga, kai taip išduodamas rinkėjų pasitikėjimas. Gal 10 rajono tarybos narių pasinaudojo anykštėnų atstovo mandatu ir pasigerino savo gerovę. Žmonės rinko, pasitikėjo, o jie progai pasitaikius ir galimai pasinaudoję valdžios įgaliojimais pasigerino sau gyvenimą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Matrica

  Nuoroda

  Va taip išduodami rinkėjai. Suprantu...asmeninė gerovė svarbiau nei rinkėjų:)

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau