Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Du draugai kalbėjosi. Vienas klausė: „Jonai, ką tu sakytum, jei sutiktum moterį, kuri tave visada supras, visada tave mylės, visada tavimi rūpinsis, viską tau atleis? Ką tu pasakytum tokiai moteriai?“ Jonas atsakė: „Aš jai pasakyčiau ‚labas, mama‘“.

Komentaras

Leonas Alesionka: "Maniau, prisiskaitęs visokių ankstesnių komentarų, išterlios Anykščiai dar vieną sieną grafičiu ir tik sugadins. Ogi ne! Kukli freska kaip langas, išraiškinga, gero meninio lygio sprendimas. Ir patiems pažiūrėti ir svečiams ne gėda parodyti. Kuklus buvusios ir išžūdytos žydų tautos žmonių, Anykščių gyventojų, atminimas. Nerėksminga ir giliai prasminga. Sveikinu kūrėjus ir sumanytojus."

Skaityti komentarus (8)
Archyvinė nuotrauka

Anykščių rajone mažėja gyventojų skaičius, biudžetinių įstaigų pastatai dėvisi,o jų remontams ne visada rajono biudžete atsiranda pinigų, žmogiškieji darbo ištekliai neina jaunyn, todėl Anykščių rajono savivaldybė ėmėsi optimizacijos. Pirmiausia pareigybių skaičius sumažintas Anykščių kultūros centre, toliau savivaldybės žvilgsnis krypsta į Anykščių L.ir S.Didžiulių viešąją biblioteką...
Ką manote apie optimizaciją, kuri mažai ką turi bendro su sąvoka "optimizmas"? Ką dar, besikeičiant šių dienų tendencijoms, būtina Anykščių rajone optimizuoti?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Patriotas

  Nuoroda

  Jei kulturos namų, bibliotekų pastatai pasidarė avarinės būklės tai kalta rajono valdžia ir tų kultūros įstaigų vadovai. Pastatuis reikia remontuoti, prižiūrėti, nedaleisti iki avarinės būklės. Kai tris dešimtmečius neremontuoji, netvarkai, tai belieka optimizavimu prisidengus tokias įstaigas uždaryti Argi kas pripažins savo aplaidumą?.Kaimo žmonės ne tokių čiūdų matė, viską iškentėjo, iškentės ir be kultūros.

  Prieš 3 mėnesių
 • Senjoras

  Nuoroda

  Liūdna, kad gerovės valstybėje stengiamasi kuo daugiau viską panaikinti, uždaryti, senjorus kuo greičiau išvaryti į pensiją. Tokiu keliu einama ir Anykščiuose. Toks kelias neprives prie gero. Kultūrą sunaikinti lengva, bet atkurti sunku.

  Prieš 3 mėnesių
 • Kodėl

  Nuoroda

  kalbama tik apie kultūros namų uždarymą ir etatų panaikinimą? O kodėl tuo klausimu tyli ponai Kutka ir Verbickas, ar bibliotekos ir muziejai jau ne kultūros įstaigos? Reikia kuo labiau naikinti kaimų bibliotekas. Grąžinkit bibliobusą su Antanu Žviku, kiek lėšų bus sutaupyta. Dabar kaip anekdotas kai kurios bibliotekos. Kaime likę gal 20 gyventojų ir tie patys nesilanko bibliotekoje, o biblioteka veikia, bibliotekininkė snausdama dar algą gauna nežinia už ką. Optimizacija turi visas įstaigas paliesti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Ėjo metai, tarybiniais laikas sukurtas materialinis ir dvasinis turtas mažėjo. Dabar beliko pabaigti optimizuoti likučius.
  Kol ES dalija išmaldas, tai Lietuva, rajonai dar laikosi. Kai išmaldų kranelis užsidarys, tai kiauras ubagynės laivas nuskęs.

  Prieš 3 mėnesių
 • mokesčių mokėtojas

  Nuoroda

  Kas blogo, jei mažinami biudžetininkai?

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: mokesčių mokėtojas Nuoroda

  O kas gero, jeigu jie bedarbiais tampa?

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Po optimizacijos vėliava slypi darbo vietų naikinimas, likusių darbuotojų išnaudojimas ir paskutinė emigracijos banga. Naikinimas dabar oriai vadinamas "optimizacija".

  Prieš 3 mėnesių
 • Nuves

  Nuoroda

  Nuves ten anykscius kur dabar randasi mirstantis kaimas troskunai svedasai ir t.t.

  Prieš 3 mėnesių
 • Lietuva

  Nuoroda

  Ateina musu tauteles pabaigos pradzia-kadangi naikinam vienas kita, vardan laisves.. ir taip jau 30metu!!!kol nesuprasim, kad vastybes pajamos turi buti, ne tik iš mokesčiu-gyventoju tik mažes ypač regionuose...

  Prieš 3 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Visai durna mintis uždarinėt kultūras įstaigas. Negi valdžia tokia nesupratinga, kad takiu žingsniu imas. Negi kaima žmogus važiuos 30 ar 40 kilometrų lig rajona centra, kad pamatyt kokį koncertą ar spektaklį ar knygą iš bibliotekas pasiimt. Negi visi turi autamabilius, a autobusai retai kur bevažinėja. Kaima žmogus sedes namie ir nematys kulturas, gal girtaus, gal nabadžiaus. Rajkia ne uždarinet kulturas istaigas kaimi, ale da daugiau jų atidaryt. Kaimiečiai irgi nori but šviesūs žmones, ale daug kas nori jas padaryt tamsuoliais.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau