Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Trečią kartą spiritu pravalius išmaniojo telefono ekraną, Siri programėlė paprašė užkandos.

Komentaras

M.F.:„Pakruojyje namo administratorius kiekvienam daugiabučiui padovanojo po žolės pjovimo mašiną. Išėję į pensiją namo gyventojai talkina komunalininkams nupjauti žolę prie savo namo. Gal tokiią praktiką pamėginti ir Anykščiuose. Jei name vienos bobutės, tai tokia akcija netinka."

Skaityti komentarus (1)

Šiandien Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato viršininkas Jonas Cicėnas nuotoliniu būdu pateikė policijos komisariato 2020 metų veiklos ataskaitą.

 

2020 metais Anykščių rajono policijos komisariatas registravo 5113 įvykius, arba beveik tūkstančiu daugiau nei 2019-aisiais (4222). Administracinių nusižengimų skaičius 2020 metais išaugo nuo 2106 (2019 metais) iki 2571.

„Populiariausia“ nusikalstama veika ne pirmus metus išlieka smurtas artimoje aplinkoje. 2020 metais Anykščių rajone registruoti 133 smurto artimoje aplinkoje atvejai.

Anykščių rajono policijos komisariatas, pasirodo, turi ir vieną labai aktyvų „bendradarbį“, kuris 2020 metais policijai pateikė 110 pranešimų. Pranešimai turėjo aktyvų grįžtamąjį ryšį - anykštėnui pareigūnai per metus surašė 57 protokolus dėl melagingų pranešimų.

Plačiau – „Anykštoje“.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • olia

  Nuoroda

  Antanas jau palicnykas?

  Prieš 3 mėnesių
 • Beveik 50%

  Nuoroda

  110 pranešimų, 57 protokolai. Tai 53 pranešimai vertingi ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Orakulas

  Nuoroda

  Gal tas aktyvus policijos "bendradarbis"- stukačius bus Donaldas? Jis porą metų atgal net 850 vairuotojų įskundė policijai už tai, kad sankryžoje nesustoję peržengė liniją.

  Prieš 3 mėnesių
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Tai kaip čia suprast? Gal policija pyksta, kad žmones kreipias, kad teleponu skumbina, kad kaip svarbiausiu dalyku pabrežia kad aktyviausias pranešėjas 110 kartu skambina. Je gal žmopgui tiek kartu buva bloga, gal mate anas kakius nuskaltimus. Rejkia telepona skambučius apmakestint bent dešim rozu, tai prjeis ir noras visakiem pijokam ar chuganam trukdyt pareigūnus, visakius niekus teleponu taukšti.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ona

  Nuoroda

  cia tas aktyvus pranesejas ar tik nebus buves seimo narys , labai jau panasus .

  Prieš 3 mėnesių
 • iš 110 pareiškimų jau galima atlikti statistiką.
  rūpėtų išsiaiškinti kaip veikia mėnulio fazės

  Prieš 3 mėnesių
 • tai

  Nuoroda

  blogai,kad kreipiasi, ar gerai,kad kreipiasi žmonės?

  Prieš 3 mėnesių
 • Valio

  atsakymas į: tai Nuoroda

  blogai, kai žmonėms su galva negerai...

  Prieš 3 mėnesių