Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Šią savaitę vykusiame pasitarime dėl turisto mokesčio įvedimo, Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis sakė, kad tai tik pradžia naujiems mokesčiams. Jis kalbėjo, kad savivaldybės planuose yra įvažiavimo į miestą, automobilių parkavimosi, infrastruktūros išlaikymo mokestis, perkant lankytojų bilietus.
Kaip manote, ar nauji mokesčiai neišgąsdintų į Anykščių rajoną atvykstančių turistų? O gal kaip tik minimi mokesčiai mūsų miestui taps "aukso kasykla"?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Būtina

  Nuoroda

  Šitų lakstūnų nei su patranka neišgąsdinsi, nežinia ką ir kiek pastatyti reikėtų. Lakstyt jei būtina, o pinigų turi, - tegu moka, ir dar daugiau tegu sumoka. .

  Prieš mėnesį
 • Julytė

  Nuoroda

  Mano Petriukas sako, kad kaimo turizmo sodubų savininlai labiau pritartų už paklodės mokestį

  Prieš mėnesį
 • Būtinai

  Nuoroda

  Reikia būtinai tokius mokesčius įvest. Seniai reikėjo. Ir be ilgų kalbų, be ruošimosi kelis metus, be tuščių plepalų. Jei žmonės turi pinigų kelionėms, tai turės ir atliekamą eurą "pagalvės" mokesčiui. O turizmo sodybų savininkai irgi neturėtų verkšlenti. Solidžius pinigėlius paimate už patalpų nuomą, niekas neatsitiks, jei pareikalausite didesnę sumą keliais eurais.

  Prieš mėnesį
 • Nelabai suprantama

  Nuoroda

  Jei drauge mane parvež iš Panevėžio į anykscius ir liks porai dienų ,tai ar ji turiste ? Nesuprantu .

  Prieš mėnesį
 • Nelabai suprantama

  Nuoroda

  Jei drauge mane parvež iš Panevėžio į anykscius ir liks porai dienų ,tai ar ji turiste ? Nesuprantu .

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Rajkia butinai imt mokesčius ne tik iš tų katrie atvažiuoja į Anykščius, bet ir į kitas rajona vietoves. Je ko gi Svedsys, Kavarskas ar Traškunai prastesni užu Anykščiius. Prijimt takį nutarimą, kad visi turistai turet moket paduškos ar kitaip pavadintą mokestį ir be jakiu kalbų. Nerngoj ar Palangoj ne tiek pinigų išmeta žmones mokesčiams.

  Prieš mėnesį
 • Rimantas

  Nuoroda

  O turistai atvykę varlių pažiūrėti prie "Sigučio pirmojo" balos, kurios finansavimui skirta virš šimto tūkstančio €, atleidžiami nuo "turisto mokesčio"???

  Prieš mėnesį
 • Jarunda

  Nuoroda

  Mokestis reikalingas ir dėl to euro niekas nenukentės, nesipriešins jo mokėti. Juk kiti kurortiniai miestai panašius mokesčius yra įsivedę. Nereikia net abejoti- mokestį reikia įvesti, tiktai jis turi būti ne vietiniams žmonėms, bet atvykstantiems.

  Prieš mėnesį
 • na

  Nuoroda

  po kokiu 5 metų,su tokiomis kvailystėmis,turistus matysite kaip savo ausis be veidrodžio.

  Prieš mėnesį
 • Darius

  atsakymas į: na Nuoroda

  Neišmanai tai patilėk butinai iveskit

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau