Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija pernai susidūrė su problemomis, nes dalis gimnazistų visiškai nemokėjo lietuvių kalbos, rašoma praėjusių metų gimnazijos direktorės Aušros Sapkauskienės veiklos ataskaitoje.


"2020 metais gimnazijoje mokėsi 25 romų tautybės mokiniai. 4 mokiniai atvyko iš užsienio. Jie visiškai nemokėjo lietuvių kalbos. Jiems buvo sudaryti individualūs planai, mokytojams buvo skirtos papildomos valandos lietuvių kalbai mokyti, tačiau dėl kalbinio barjero tai kėlė tam tikrų sunkumų",- ataskaitoje rašo direktorė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Palma

  Nuoroda

  Siais metais Kavarsko mokykla nuo pirmos klases lankis trys kinu ir du indu tautybes mokiniai , nes ju tevai apsigynens Janusavoje.

  Prieš mėnesį
 • Darbas internete

  Nuoroda

  !Smagiai praleiskite laiką su šeima ir dirbkite internete, neinvestuodami nė cento. Nėra jokių uždarbio ribų, uždirbkite tiek, kiek praleidote laiko internete. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite pateiktoje nuorodoje.

  Vykdykite instrukcijas čia .... https://kutt.it/2vMthL

  Prieš mėnesį
 • Taip ir neaišku - mokėsi ar lankėsi gimnazijoje 25 mokiniai ir kokie jų pažymiai ? Laukiame tęsinio...

  Prieš mėnesį