Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti

Šeimos gydytoja Neringa Kišonaitė-Juškevičienė nutraukė darbo santykius su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centru.


Įstaigoje, pacientai perrašyti šeimos gydytojui Eimantui Brazaičiui.
Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras primena, kad gyventojai turi teisę pasirinkti kitą gydytoją jų pirmo apsilankymo įstaigoje metu.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tai

  Nuoroda

  Kaip tik jauni geriau išmano

  Prieš 2 mėnesių
 • Nepažystu

  Nuoroda

  Nežinau nei gydytojos Kišonaitės, nei Brazaičio. Tai nauji darbuotojai, jie keičiasi, sunku ir susigaudyti kas kur dirba. Geriau daktarams veteranams pakelkit algas, tada jie noriau dirbs ir nereikės ieškoti atvažiuojančių gydytojų. O patyrę daktarai- tai labai gerai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Zita

  Nuoroda

  a kur cia jis buna ligoninej ar poliklinikoj reikejo parasyt kad neklaidziot .

  Prieš 2 mėnesių
 • Anykščiuose

  Nuoroda

  Visoki gydytojo vardo pardavimai ir populiarumo vaikymaisi per reklamos davėjus sukuria darbe mobingo aplinką ir priverčia sąžiningus žmones pasitraukti iš tokios aplinkos. Ar to nemato rajono tarybos nariai, vadovaujantys įstaigai? Ar tai yra norma?

  Prieš 2 mėnesių