Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Sunkiaatletė Gintarė Bražaitė puikiai pasirodė Europos čempionate, užėmusi Lietuvai istorinę penktą vietą.

 Negana to, anykštėnė pagerino ir du Lietuvos rekordus, o įspūdingą pasiekimą sutvirtina ir tai, kad ilgą laiką sportininkė dėl koronaviruso pandemijos iššauktų suvaržymų šalyje ir užsienyje negalėjo pasitikrinti jėgų kitose varžybose.

Apie G. Bražaitės pasirodymą Rusijoje svetainei akksc.lt kalbėjo jos treneris Algirdas Ananka.

„Pasiektą rezultatą vertiname gerai. Sakytume „labai gerai“, jei Gintarė būtų iškovojusi nors vieną medalį, nes trūko labai nedaug: stūmime – 3 kilogramų, rovime – 5 kilogramų.

Dabar sportininkė kiek kremtasi, nes stigo varžybų, jose buvome dalyvavę tik pernai. Ji sako, kad galėjo išstumti ir daugiau, tuo pačiu užsimindama, kad pritrūko šalia trenerio. Kai netoliese būna žmogus, kuris žino, kas ir kaip, rezultatams tai taip pat turi įtakos.

Kad ir kaip bebūtų, penkta vieta Europoje buvo iškovota pirmą kartą Lietuvos istorijoje.

Anksčiau Gintarė buvo pasiekusi antrą vietą jaunimo (iki 23 metų) Europos čempionate, o dabar tarp suaugusių pasižymėjo penkta vieta. Galėjo pasiekti ir trečią vietą, aukščiau būtų sunkiau, bet kaip matome, galima rungtis ir dėl aukso medalio.

Čempionate tuo pačiu pagerintas ir Lietuvos rekordas stūmime – buvo 112 kg, o nuo šiol bus 118 kg. Taip pat ir dvikovės (nuo 202 kg iki 210 kg).

Gintarė – labai patenkinta dėl pasiekto rezultato stūmime, nes treniruotėje daugiausiai buvo išstūmusi 115 kg. Rovime norėjo geriau, šiek tiek pritrūko. Kai kalbėjome, ji sakė, kad nepagavo gero judesio. Kai treneris šalia, tada jai pasakoma iš šono ir paaiškinama. Minėjo, kad štanga buvo „lengva“ ir tai laimės dalykas – jei gerai pataikai, viskas gerai ir klojasi.

Įvertinus pasiruošimo sąlygas t.y. kad labai trūko varžybų, galima sakyti, kad ji tikrai gerai sukovojo. Lietuvai ir ypač Anykščiams penkta vieta – istorinis pasiekimas. Praeityje Arnas Šidiškis buvo patekęs į pajėgiausių atletų šešetuką Europos čempionate, taigi, Gintarė dabar lenkia visus anykštėnus“, – sakė A. Ananka, kuris kalbėjo ir apie būsimus planus.

„Į Lietuvą ji grįš šeštadienį, tačiau dar turės pernakvoti Klaipėdoje, o Anykščius pasieks sekmadienį.

Dabar artimiausios varžybos – Lietuvos čempionatas, kuris vyks liepos pradžioje Telšiuose. Galbūt mes pabandysime naujoje svorio kategorijoje gerinti šalies rekordus.

Jei Lietuva gautų kelialapį, vasarą Gintarė dalyvautų ir olimpinėse žaidynėse. Rudenį turėtų vykti ir pasaulio čempionatas. Taigi, varžybų bus, svarbu, kad pasisektų išvengti traumų.“

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  aciu Gintarei ir Algirdui. Cia tai bent pasiekimas

  Prieš 3 mėnesių
 • To Nijole

  Nuoroda

  Suprantu, kad turbūt juokaujat ir suprantat, kad ten ne Gintarė antrame plane

  Prieš 3 mėnesių
 • Nijole

  atsakymas į: To Nijole Nuoroda

  as nepazistu is matymo Gintares , bet straipsnyje rasoma apie du asmenis , tai galima suprast kad jie ir nuotraukoje , ar ne ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Nijole

  Nuoroda

  reikejo nuotrauka darant Gintare pastatyt pirmam plane , o dabar gale .......

  Prieš 3 mėnesių
 • Sveikinimai

  Nuoroda

  Gintarei ir treneriui

  Prieš 3 mėnesių
 • Kur

  Nuoroda

  Jos nuotrauka

  Prieš 3 mėnesių
 • Anykštėnai

  Nuoroda

  Sveikiname Gintarę ,stebėjome Europos čempionatą, tikėjome ,kad pasieks gerą rezultatą.

  Prieš 3 mėnesių
 • senjorė

  Nuoroda

  sveikinam, bet per žinias pranešinėja tik krepšinį, net užsieniečių klubas

  Prieš 3 mėnesių