Orai

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje"?

Dienos anekdotas

Kalbasi du škotai. Vienas sako:
- Tie anglai tokie pasiutę. Štai, pavyzdžiui, vakar įbėga pas mane vienas į viešbučio numerį antrą valandą nakties ir pradeda šaukti, keiktis.
- O tu ką?
- Nieko, toliau grojau savo dūdmaišiu...

Komentaras

airin:„Šiandien nuvežiau tekstilę i konteinerį, primesta visko, gaila ,kad žmonės taip daro."

Skaityti komentarus (1)

Vyriausybė ketvirtadienį iki birželio pratęsė karantiną, tačiau numatė atlaisvinimus prekybos, kultūros, sporto ir maitinimo įstaigoms, jie įsigalios per dvi savaites.

 „Sukurkime tokią prognozuojamą aplinką šioms artimiausioms dviem savaitėms, kai niekas nebesitikėtų didelių siurprizų nei į vieną, nei į kitą pusę ir tada per tas dvi savaites ruoškimės kitoms dviem savaitėms“, – posėdyje sakė premjerė Ingrida Šimonytė.

Nuo balandžio 19 dienos leista atsidaryti kino teatrams, profesionaliojo scenos meno įstaigų salėms, organizuoti renginius su žiūrovais lauke ir patalpose, veikti parduotuvėms prekybos centruose.

Nuo balandžio 22 dienos atsidaryti galės lauko kavinės, nuo balandžio 26 dienos – sporto klubams.

Taip pat numatyti palengvinimai žmonėms turintiems imunitetą: jie nuo balandžio 22 dienos galės rinktis iki 10 žmonių grupėmis, rengti šventes, ekskursijas, lankyti globos įstaigose ir ligoninėse esančius žmones.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Pensijonas

  Nuoroda

  Kokie dar gali būti karantino pratęsimai, jeigu jau ir taip viskas paleista, palaida bala.Niekas nesisaugo, nežiūri jokių taisyklių, atstumų, prekybos centruose lipa vieni kitiem ant galvų, niekas pirkėjų srauto neskaičiuoja. Kaukės pakaklėj dažniausiai daugeliui kabo arba jau šimtus kartų nešiotos., Betvarkė visur. Valdžia skėsčioja rankom, kad nieko padaryt nebegali, kad senjorai nenori vakcinuotis. Labai lengvai galima sutvarkyti. Kas nesiskiepys tai reikia pensijas atimt, nemokėti tol, kol nepasiskiepys. Tuoj visi tada puls prie poliklinikų, patys maldaus valkcinos bet kokios.

  Prieš 2 savaičių
 • Koks

  Nuoroda

  Tu plaukikas, aš jau visa žiemą eketėj maudausi

  Prieš 2 savaičių
 • Plaukikas

  Nuoroda

  Ar badeinas atsidarys?

  Prieš 2 savaičių