Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Balandžio 15 dieną  apie 17.55 val.Troškūnų seniūnijos Vaidlonių kaime, Dariaus ir Girėno g., vyras (g. 1977 m.), būdamas neblaivus (nustatytas 2,28 prom. girtumas), vairavo automobilį "Honda CRV", jo nesuvaldė ir atsitrenkė į pakelės medžius.

Automobilio keleivė (g. 1973 m.) dėl kūno sumušimo pristatyta į gydymo įstaigą, po apžiūros išleista į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Birute

  Nuoroda

  Girti vairuotojei yra zmogzudziai juos reikia sodinti i kaleimus

  Prieš 3 savaičių
 • Blaivininkas

  Nuoroda

  Tą pijoką uždarė į ilgalaikio sulaikymo kamerą, tai reikia bent penkis metus neišleisti. Ir kasdien darbo fizinio duoti. Tokiems vairuotojams girtukliams tai turi būt pamoka.

  Prieš 3 savaičių
 • Rasa

  Nuoroda

  Tokius vairuotojus reikia i kaleimus sodinti, o ne baudas deti, jie ir be teisiu girti vazines ir zmones traiskys.

  Prieš 3 savaičių
 • Cash

  Nuoroda

  Pradėkite gaminti papildomus pinigus iš namų daugiau nei 52 tūkst. USD atlikdami paprastą darbą tiesiog laisvalaikiu. Prieš mėnesį už šį paprastą namų darbą sumokėjau 52745 USD. Prisijunkite prie šio darbo šiuo metu ir nuolat uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog sekite žiniatinklio sąsają čia .....> https://cutt.ly/0vjEoeR

  Prieš 3 savaičių
 • Andrioniškio bobūnė

  Nuoroda

  Nu taks ir papuolimas, tiesiai medin. Reikėtų bendruomenės pagalbos ir paramos šitam automobilio ūkui ir nukentėjusiems atsigauti nuo traumos.

  Prieš 3 savaičių
 • Tumba Rumba!

  Nuoroda

  Siūlau viešinti tokių girtų idiotų pavardes, spausdinti nuotraukas, kad visuomenė žinotų, kaip atrodo būsimieji žmogžudžiai už vairo.

  Prieš 3 savaičių
 • kad

  atsakymas į: Tumba Rumba! Nuoroda

  žmogžudžiai specialiai žudo, o čia būtų nelaimingas atsitikimas.

  Prieš 3 savaičių
 • Jurate

  Nuoroda

  jeigu keleive buvo blaivi , tai kodel leido vaziuot ?

  Prieš 3 savaičių