Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Vyriausybei Ekonomikos ir inovacijų ministerija šią savaitę pristatė galimybių paso idėją. Siūloma, kad persirgusiems, paskiepytiems nuo koronaviruso asmenims ir žmonėms, turintiems neigiamą testo rezultatą galėtų būti taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės.
Kaip vertinate tokią idėją?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • agronomas

  Nuoroda

  mielos bandomosios bezdzioneles,pasu jum nereikia tiesiog sumeruosim kaip aveles ir i ausi isegsime dideli auskara,aisit i parduotuve ir supipses jei brudo nesusileidai,tada tik na nugaron svirksta,tie kas atbukot nuo propogandos ir pasiruose betkoki bruda leistis kad tik smegenis patenkinti gal jus internete ziurekit laisvas televizijas kur valdzia neturi teises kistis,gal jum ten prota sugrazins,nors kam jus reikalingi,leiskites visokius brudus ir keliaukite ten uz silelio ant kalniuko

  Prieš 3 savaičių
 • vidas

  Nuoroda

  neziuriu teliko tu propogandu tai norejau paklausti o kai kvepuoju reikia prezervativa naudoti ?
  a vdrug korona kad neikastu )))),jei rimtai tai labai dekoju badomosiom ziurkem,oi atsiprasau zmonem,nu kad ant saves neisbandyta nuoda ant saves isbando net nezynau kodel,jum ka maza brudo maiste,naudokit zvakute nuo gemarojaus tai labiau pades nei vakcina,nu gerai dar rimciau,nevykit koronos is kiemo,paziurekit kiek ana padejo,visas lygas sunaikino,angina,plauciu uzdegima,tiuberkulioze netgi vezio nebera o korona tiesiog nesergam,dievinu sita bacila,taip kad nevykit labai geras daiktas,nera o gido nuo vysko

  Prieš 3 savaičių
 • Tiesa 100% su Taigi

  Nuoroda

  Tik nesuprantu vieno ,kaip žmones leido save apkvailinti ? Lygtai kalbi su protingu žmogum ,o tiki skiepais ir dar pyksta jei rodai nenorą skiepams.Valdžia daro spaudimą ir atskirtį ( pykdo źmones tarpusavy ,tai tiknka ; skaldyk ir valdyk ) kurie skiepytis sutinka į kurie ne .Vietoj to ,kad gyvenu draugiškai ( yoač dabartiniu metu ) ,ir gilintųsi daugiau į mokslininkų pastabas ,išvadas ,bet draskosi,jei nesutinki ką šudrytis rašo .

  Prieš 3 savaičių
 • Taigi

  Nuoroda

  Gyvename laikais, kai protingi žmonės laikomi kvailiais, kvailiai laikomi protingais, sveiki žmonės laikomi ligoniais, ligoniai laikomi sveikais. Turi būtinai sirgti, į oganizmą leistis nuodus, po 2-3 dozes į metus, tik tada būsi laikomas sveiku. O tas žmogus, kuris turi gerą imuninę sistemą, daug metų nesirgo peršalimo ligomis, laikomas ligoniu ir pavojingu, nes jis nenori dalyvauti eksperimentinių vakcinų išbandyme, klauso specialistų, kurie daug metų tiria koronavirusus ir perspėja, jog vakcinos yra rizika žmogaus imuninei sistemai ir jokios naudos, nes pasiskiepiję taip pat bus viruso nešiotojai ir taip pat sirgs, todėl jie niekuo nesiskirs nuo nepasiskiepijusių, todėl privalės elgtis taip pat.
  Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymą vertinu kaip fašizmą. Įdomu tik ar į valdžią išrinkti yra visiškai kvaili, jog nesuvokia, kad tokie siūlymai yra nusikalstami, pažeidžia ne tik Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnius, bet ir tarptautinės teisės dokumentus, Europos Tarybos rezoliuciją, ar yra tokie tikri, kad jų šeimininkas yra galingas ir toks bus visada, todėl už tai ateityje jiems nereikės atsakyti. Pritariantiems fašizmui, reikėtų nors kažkiek įjungti savo smegenis, ir pagavoti, kad po vieno idiotizmo gali sekti kitas idiotizmas, kuris gali ir juos skaudžiai paliesti.
  Lietuvą seniai valdo ne protas, išmintis, dirbantis dėl valstybės ir jos gyventojų, bet gudrumas, savanaudiškumas, kai dirbama dėl savęs, partinių gaujų ir narių naudos. Toks yra rinkėjų pasirinkimas. Ypač tai gerai matoma šioje kadencijoje. Uždarius Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, ir net visą Vyriausybę, niekas jų nepasigestų, galbūt net nauda būtų – būtų sutaupyta daug milijonų.

  Prieš 3 savaičių
 • Anykstene

  Nuoroda

  Būtinai reikia paso

  Prieš 3 savaičių
 • to ,,Gaila,,

  Nuoroda

  Gerai dar kad konstitucijos straipsniu nekuria tie,kuriu galvos be persvietimo JAU apsvitintos masines propagandos.

  Prieš 3 savaičių
 • Man

  Nuoroda

  Atrodo kad jis jau suvaikėje tas jūsų Leonas

  Prieš 3 savaičių
 • Netikiu

  Nuoroda

  Kad Alesionka rimtai galvoja kad skiepai padės ? Serga ir po dviejų dozių ir užkrečia o ir patys po skiepų miršta .
  Čia aiskiai visiems žinoma ,kad tai eksperimentiniai ir bus aiškus atsakymas tik 2023 metais ! Kaip jūs ,buvęs gyd ,galit turėt tokia klaidingą nuomonę ,?Jei pasaulio šalių gyventojai protestuoja ,atsisako skiepų ,( ar mes protingesni už Danija ,usa ,Norvegiją ,Kanada Afrikos šalis ) ,kuriuos mus ruošiasi badyt .Jūs tikrai parsidavet jei ne pinigams tai TV propagandai .Kažkaip buvot lyg ir protingesnis .
  Jokių pasų ,mes ne kates ir šunys !

  Prieš 3 savaičių
 • Hhhhh

  Nuoroda

  Visai būtų neblogai

  Prieš 3 savaičių
 • Laisvalaikiu pradėjau uždirbti 350 USD per valandą, atlikdamas užduotis su savo nešiojamuoju kompiuteriu, kurį gavau iš šios kompanijos, užklupau internete ... Patikrinkite ir pradėkite uždirbti patys. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite bet kuriame šios svetainės skirtuke Čia labai ačiū ………… ..https://bit.ly/3mQzlG0

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau