Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti
udiena.lt nuotrauka

Avarijoje Utenos rajone antradienį žuvo du žmonės. Abu jie buvo svėdasiškiai.

 Policijos departamento duomenimis, apie 11.20 val. kelio Kupiškis-Utena 43-iame kilometre automobilis „Audi“, vairuojamas 1935 metais gimusio vyro, suko į kairę, nepraleido priešinga kryptimi važiavusio sunkvežimio „Scania“, vairuojamo 1972 metais gimusio vyro, ir su juo susidūrė.

Eismo įvykio metu žuvo „Audi“ vairuotojas ir nukentėjo 1974 metais gimusi keleivė, kuri po maždaug valandos dėl įvairių sužalojimų ligoninėje mirė.

Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Žingeidus

  Nuoroda

  Skaitytojai visuomet nori išsamesnės, tikslesnės informacijos. Argi sunku pasidomėti ir paskelbti konkrečiai kurioje vietoje įvyko avarija. Dabar rašoma, kad Utenos rajone ir nurodoma kelintame kilometre žuvo svėdasiškiai. Ar jau labai sunku buvo pasidomėti policijoje ar kur kitur ir parašyti, kad avarija įvyko ties posūkiu į Vyžuonas, kur ir suko svėdasiškio vairruojamas automobilis. Kažkodėl Anykštos konkurentai sugebėjo savo informacinėse priemonėse viską paskelbti smulkiau ir konkrečiau.

  Prieš mėnesį
 • pritariu

  atsakymas į: Žingeidus Nuoroda

  turėjo parašyti ir kur senelis važiavo, kuo buvo apsirengęs. Ar akinius buvo užsidėjęs, o tikriausiai - ne. Ką jo bobikė dėvėjo, su skarele buvo ar be. Žodžiu, straipsnelio autorius jokios info nepateikė. Ir kaip jam negėda?

  Prieš mėnesį
 • Ata

  Nuoroda

  O įdomu senukas vaikus turėjo , kad pats vairavo ?

  Prieš mėnesį
 • Jauni

  Nuoroda

  Užmuša po keletą iš karto sukelia masinės avarijas pavasarį motociklinku avarijos kaip grybai, tai gal visai jauniems teisių neduoti, ypač kurie dėvi akinius

  Prieš mėnesį
 • uzuojauta

  Nuoroda

  zuvusiu giminems ir artimiesiems

  Prieš mėnesį
 • Senis užmušė save

  Nuoroda

  Ir savo boba. Tokiu metu seniai laikas teisių nebetęsti.

  Prieš mėnesį
 • Liūdna

  Nuoroda

  Užuojauta išėjusių artimiesiems, tokia lemtis, žvaigždelės ėmė ir ....užgeso
  Ilsėkitės ramybėje, amžinybėje, nebegrįžkit į žemę, čia ...nebemiela perspektyva

  Prieš mėnesį