Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti

Šį penktadienį Anykščiuose, Taikos ir Kudirkos gatvių sankryžoje, kuri garsėja savo avaringumu, susidūrė du lengvieji automobiliai.


Avarija įvyko prieš 17 val. Susidūrė lengvasis automobiliai "Jaguar" ir "Toyota". Pirminiais duomenimis, per eismo įvykį žmonės nenukentėjo.
Spėjama, kad į automobilį "Toyota" sankryžoje rėžėsi "Jaguar" automobilis.Greičiausiai "Jaguar" automobilis važiavo link Anykščių pirminės sveikatos riežiūros centro, o "Toyota" pagrindiniu keliu. "Jaguar" vairuotojas "užkišo" sankryžą ir "Toyota" jį nubloškė į kelkraštį.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Stop

  Nuoroda

  Kitose valstybėse, pavojingose vietose, STOP užrašoma ant asfalto. Pas mus užkabina ženklą po medžiu ir žiūri kiek akytų sustos, kas pražiopsos. Juk pasitaiko "dienų kaip tyčia", pakiš mašiną įžymesnis vairuotojas...

  Prieš mėnesį
 • Kaip

  Nuoroda

  Tokioj Siknos skylej vyksta avarijos niekaip nesuprantu

  Prieš mėnesį
 • Miestas

  Nuoroda

  Po miestą reikia vaźinet ,o ne skraidyt .Pažiūrėkit kas darosi Vilniaus gatvėj ,,baisu šaligatviu eit ir vaikams ir suaugusiems .Tada susirūpins kai kokio pono vaiką nukals koks apsinarkašinęs snarglys .

  Prieš mėnesį
 • Buvo

  Nuoroda

  Gulintis policajus prie tilto ,sunaikino ,nes gaideliai ne įsibėgėdavo ...

  Prieš mėnesį
 • Rima

  Nuoroda

  Tereikia įrengti kalnelius šalutinėje gatvėje ir sankryža iš avaringos pataptų įprasta. Dabar pavojinga ne tik važiuojantiems, bet ir pėstiesiems.

  Prieš mėnesį
 • Taigi vat

  atsakymas į: Rima Nuoroda

  nebus tada naudos nei draudikams nei servisistams

  Prieš mėnesį
 • Ale abu

  Nuoroda

  Vienodos spalvos, kibiro

  Prieš mėnesį
 • Pušečkinai

  Nuoroda

  Nuo bambali nenulipi ar turi teises išvis

  Prieš mėnesį
 • Keista

  Nuoroda

  Ne BMW, o jau Jaguarais kelių gaudeliai laksto. Nieko, vaistai. Gyvenime gal pradės į ženklus žiūrėti ir saugiau važinėti. Ale, jei smegenų nerasta tai ir padaužymai nepadės

  Prieš mėnesį
 • Vitalijus Pušėčkinas

  Nuoroda

  Aš jum irodžiau šita sankriža pavojinga aš Vitalijus pravažiau sankriža saugiai buvau atidus važiuojant

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau