Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Kiekvieną vakarą, iš karto po žinių, anykštėnė Onutė įsijungdavo siaubo filmus, kad šiek tiek nusiramintų ir ramiau užmigtų.

Komentaras

Alio:„Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit."

Skaityti komentarus (2)

Informuojame Anykščių rajono gyventojus, kad gegužės 12 dieną (trečiadienį) Lietuvoje vyks valstybinio lygio civilinės saugos funkcinės pratybos „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“.

Pratybų metu bus imituojamas branduolinis ar radiologinis incidentas Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje.
Organizuojamų pratybų metu taip pat vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas. Ši gyventojų perspėjimo sistema įprastai yra tikrinama dukart per metus, tačiau dėl vyksiančių pratybų šiais metais ji bus tikrinama ir gegužės 12-ąją.
Patikrinimo metu visoje šalies teritorijoje nuo 15.00 val. 3 min. laikotarpiui bus įjungiamos sirenos, taip pat gyventojams per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą į mobiliuosius telefonus bus siunčiami pranešimai.
Prašome gyventojus pratybų metu būti dėmesingais, neišsigąsti, laikytis rimties.

 

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.