Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti

Po to, kai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Seime Tomas Tomilinas išreiškė susirūpinimą dėl numatytų pertvarkų švietimo sistemoje, šia tema pasisakė ir Seimo narys, konservatorius Sergejus Jovaiša.


"Mūsų apygardoje, kurioje į Seimą kandidatavo T.Tomilinas, berods uždarytos šešios mokyklos.Kodėl jis tada, kai valdančiojoje koalicijoje buvo "valstiečiai","nekėlė vėjo"?", - klausė S.Jovaiša.
Seimo narys T.Tomilinas teigia, kad dėl numatytų švietimo sistemos pertvarkų gimnazija gali būti uždaryta net Anykščių mieste.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tikrai

  Nuoroda

  Kaip Jovaiša jausis prieš anykštėnus ,o tamilinas pažadukas ? Apsiš...t iki ausų abudu ! Parsidavet ,kritot žemai ,nepasitikėsim nei vienu žodžiu .

  Prieš mėnesį
 • Uteniškis

  Nuoroda

  Pas mus Utenoje uždaroma viena progimnazija, lieka dvi pagrindinės mokyklos Daugailiuose ir Saldutiškyje. Ir tai tik keliems metams. dar Užpaliuose lieka gimnazija ir kokios 3 mokyklos Utenoje. Taigi greitai ateis laikas, kai kaimuose mokyklų neliks ir visi kulniuos tik į Uteną. O Utenos meras priklauso socdemams. Taigi čia jau konservatoriams niekas nieko negali primesti. Tar socdemų dabartinė kolicija priekaištavo esantiems ipozicijoje konservatorias, kad šis klausimas nebuvo anksčiau išspręstas ir jie priešinosi mokyklų naikinimui. Taigi spręskite patys, kas kaltas, o kas ne.

  Prieš mėnesį
 • Gerai

  Nuoroda

  Rėkėt reikia kaimuos mokyklas uždaryt, pavežios iki miesto autobusiukai, dabar ir pačių vaikai iki utenas ir ukmergės pavažinės.

  Prieš mėnesį
 • Gaila

  Nuoroda

  Nepasiseke Anyksciams su tokiais ,,isrinktaisiais ,, i seima...

  Prieš mėnesį
 • Kuklusklan

  Nuoroda

  Kurvos jus,kritot tiesiog akyse, tas t.t ir tu snaiperis.

  Prieš mėnesį
 • man jie

  Nuoroda

  abu judai,nera ka apie juos ir kalbeti

  Prieš mėnesį
 • Konservai

  Nuoroda

  Gyvena krepšeliai ūkiais fermomis ir burbulais prie fermų, o kai burbulai sprogsta gaunasi šnipštas

  Prieš mėnesį
 • Mokytoja

  Nuoroda

  Kaimo mokyklų genocidą atliko vakstiečiai ir Tomilinas, priėmę klasės krepšelį.

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: Mokytoja Nuoroda

  Nereikia teršti mokytojo vardą. Tikri mokytojai tikrai žino kada buvo įvestas mokinio krepšelis ir kas jį įvedė :)

  Prieš mėnesį
 • Tamsta mokytoja

  atsakymas į: Mokytoja Nuoroda

  Krepseli ivede tikrai ne valstieciai, turetumet zinoti

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau