Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti

Po kvietimo registruotis COVID-19 skiepui "Vaxzevria" vakcina, Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centras vis dar turi 670 nepanaudotų šio gamintojo vakcinos dozių.


Aktyvi kampanija, kviečianti skiepytis šia vakcina 45 metų ir vyresnius pacientus, buvo pradėta gegužės 3 dieną. Tuomet "Vaxzevria" vakcinų buvo susikaupę iki 1 tūkst.200 dozių.
"Šią vakciną žmonės renkasi vangokai", - sakė Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centre veikiančio vakcinavimo centro koordinatorė Gitana Kvedarienė.
Nors nepanaudotų vakcinų yra susikaupę pakankamai daug, G.Kvedarienė sakė, kad jomis pasiskiepyti jaunesni žmonės negali. Jos žiniomis, jaunesni žmonės bus pradėti skiepyti nuo pirmadienio.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Alesionkai

  Nuoroda

  Nesakyk op ,neperšokęs! Tamsta cukrinis ,,Linkiu sveikatos ,pasiilgom jüsų Anykščiuose !

  Prieš mėnesį
 • Tai ne kas kita

  Nuoroda

  O Astra zeneka ! Galvokit .

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Kodėl viresnio amžiaus žmonėms reikia patiems ieškotis kur gauti antrą skiepą Vaxzervijos kai preina laikas . Tai gal šitus žmones bent normaliai suvakcinuokit .

  Prieš mėnesį
 • Man

  Nuoroda

  64 metai aš aplamai jokių vaistų nevartoju ir nesiruošiu skiepiti nes esu sveikas nebent jauna moteris apsargdintu

  Prieš mėnesį
 • šiandien

  Nuoroda

  aiškino,kad būtina skiepytis ta pačia vakcina.

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  Nuoroda

  Mano šeimos nariui po pirmo Astra Zeneka skiepo buvo labai blogai,nors ir pastoviai naudoja Hertemagnyli,ir antru skiepu nesutiktu skiepytis tokia pat vakcina.Idomu kaip tokiu atveju daryti.

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: klausimas Nuoroda

  „Vakcinos gamintojai savo informaciniuose lapeliuose nenumato tokios galimybės, kad antra vakcinos dozė galėtų būti kito gamintojo. Taip pat mūsų šalyje nėra priimtas sprendimas, kad gyventojai galėtų rinktis kito gamintojo vakcinos. Tad tokios galimybės kol kas nėra“, - sakė SAM kanclerė Jurgita Grebenkovienė.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Gera matyti žmones, kurie pradeda suvokti kas čia vyksta ir nesirenka bėgti marmuliuotis neištirtu marmalu

  Prieš mėnesį
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
  Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ? :)

  Prieš mėnesį
 • Leonai,

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Kuo tau patiko Ąžuolo pavadinimas?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau