Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Vadinasi, jei noriu miegoti saugiu 2 metrų atstumu nuo žmonos, turiu miegoti su kaimyne? Ar ne taip?

Komentaras

Svedasu Jadze:„aš galvoju, kad ateitį Svėdasai bus miesto prieigose tai ar šitas planas apibrėž darnų judėjimą Svėdasų miestelį, kuriam ir perejų, atitinkančių Europas kelių standartus ir žmanių saugumą nėra ir gatvių apšvietimas gal na kalchozą laikų. Nu, a Anykščiuos tai kaip darniai sutalpint ir jaučių verslų užsiimančių srutovežių ir abalių sirupų gaminančio vyno gamyklos vilkykų ir nukirsto miško medinų vežančių ir žvyrų iš Daujočių vežančių ir Naujo vėjo blusų turgaus reikalus toj pačioj miestą centrinėj gatvėj ir be aplinkelio?"

Skaityti komentarus (4)

Neabejingi Lietuvos piliečiai ir visuomeninės organizacijos rengia DIDĮJĮ ŠEIMOS GYNIMO MARŠĄ. Automobilių kolona važiuosime iš Anykščių numatytu maršrutu (Anykščiai→Utena→Kaunas→Vilnius) į Vilnių. 18.00 valandą susirinksime į visos Lietuvos vienybės ir protesto mitingą Vingio parke.


Anykščiuose renkamės gegužės 15-ą dieną, 8.30 val. Liudiškių g. „Laimės žiburio“ automobilių stovėjimo aikštelėje, 9.00 val. kolona išvykstame į Uteną.
Koordinatorius: Valdas Zablockis, tel.863000604, el.p. valdas.zablockis@gmail.com
Mūsų šūkis: STIPRI ŠEIMA – STIPRI VALSTYBĖ!

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Nors kiek

  Nuoroda

  Protaujančiam aišku, kad šis "maršas" rėksnių ir idiotų reklama. Tuoj pamatysim kiek išplautų smegenų vargetų turime.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu "Nuomone"

  Nuoroda

  Gerbiamas komentatoriau, pritariu Jūsų nuomonei. Krūmuose tupėt ir šūkaliot sugeba minios gudručių. Nekreipkim dėmesio į tokius padarėlius.

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  Nuoroda

  Pagarba Valdui Zablockiui už anykštėnų komandos koordinavimą. Sėkmės Jums !!!

  Prieš mėnesį
 • Nuomone

  Nuoroda

  Vis verkšlenat ,kad valdžia spaudžia ,kad mokyklas naikina,kad algos mažos ,kad daug jaunimo išvyksta baigę mokyklas ,kad vargingas gyvenimas ,kad bedarbiu gretos didėja ,kad pederastine valdžia su lanzberginiais pradėjo lyst į į šeimų tradicijas ,žada mokinti kaip santykiauti ( piderastišose šalyse ,ko siekia ir pas mus,skaiciau ,savanoriai ,klasėse rodo lyt ,aktą ,mastrubacijas ir ,tai vadinasi švietimas ,ar norėtum tokio švietimo tavo vaikams ?) tyčiojasi iš tautos ,verkšlenat ,kad esat vergais paversti ,bet yra BET ,,,,,,o Ką jūs bandot daryt kad kitaip būtų ?
  Kazkas bando parodyt Lovy sėdintiems ,kad TAUTA pavargo nuo kliedesių ir seimo nesąmonių ,kad uztenka klüpet prieš turčiius ( idomu kaip tapo milijonieriais ) bet atsiranda tokie ,kurie kaišioja pagalius organizatoriams ! Sedesit ,tylesit ,tai vergausit ir klupestit prieš ponus ,iki mirties ,o jie tyčiosis iš mūsų .Nori TU taip toliau gyventi ?? Aš - NE ,!!todel vykstu su šeima ir draugais į Vilnių ! Žinosiu ,kad bandžiau.

  Prieš mėnesį
 • Petras kolduninis

  atsakymas į: Nuomone Nuoroda

  Tai dėl viso tavo nenusisekusio gyvenimi kalti tik gėjai? Hitleriui jie taip pat sugadino gyvenimą, matėm kuo jam baigėsi,

  Prieš mėnesį
 • Priminimui

  Nuoroda

  Prisiminkim violetinę revoliuciją. Kuo baigėsi? Nemažai jų pateko į valdžią. Tada teko bėgti. Tada prokuratūra. O dabar paaikškėjo, kad pedofilijos bajeria buvo išgalvotas. Kiek žmonių apgavo ir apsigavo. Gaila

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Priminimui Nuoroda

  Violetinis judėjimas buvo vienos šeimos asmeninis reikalas, į kurį kažkodėl įtraukė visuomenę, o tai blogai, visuomenei nėra reikalo dalyvauti vienoje šeimoje kylančiuose konfliktuose. O šeimos maršas yra visai visuomenei svarbus reikalas. Tuo ir skiriasi.

  Prieš mėnesį
 • Neįtikėtina

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  kad Lietuvoje dar tiek daug nešvankių, bjaurių, banalių Orlauskio anekdotų gerbėjų, susižavėjusių to mini fiurerio cypavimais ir isterijos priepuoliais... Koks organizatorius, toks ir renginys! Vagie, kepurė dega! Marširuos gelbėt - ką, nuo ko? Bene visų organizatirių biografijos tikrai nešviečia doros, tradicinės šeimos šviesa, tad apie kokią moralę ir padorią šeimą gali postringaut Celofanai, Gražuliai, Orlauskiai ir Ko? Pasikoliot viešai? Tą jie sugeba!

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  irgi planuoju tokiam renginyje dalyvauti. Juk esu sąžiningas šeimos žmogus. Su keturiom žmonom išsiskyriau, dabar gyvenu su penkta. Gal dar ne paskutinė. Tokių kaip aš Lietuvoje daugybė.

  Prieš mėnesį
 • Bedarbis

  Nuoroda

  Turiu daug laisvo laiko, norėč ir aš pabūt tame Šeimų marše. Ale iškilo keli klausimai. Dėl ko anykštėnai turi važiuot į Vilnių "per aplinkui"? Kodėl reikia visiem važiuot į Uteną, iš Utenos į Kauną ir iš ten į Vilnių? Gal dar geriau reikėjo iš Utenos važiuot į Zarasus, iš ten į Šiaulius ir Klaipėdą, o iš ten į Vilnių? Negi anykštėnai neturi teisės patys spręsti kokiu maršrutu jiem važiuoti? Ir dar neaišku, kas gi tą Šeimų maršą organizuoja? Juk prie dalyvių ir organizatorių yra tokių žmonių, kurie seniai pamynė kojomis tradicinių šeimų sąvoką? Juk kai kas gyvena nesusituokę, susidėję, kiti po kelis kartus išsiskyrę ir susituokę, kai kas prisidirbę nesantuokinių vaikų ir pan. Nutariau, kad su tokiomis šeimomis neverta prasidėti, nors ir gražiai anys suokia.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau